Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ennek van köze ahoz, hogy gyúrok?

Ennek van köze ahoz, hogy gyúrok?

Figyelt kérdés
Nos kb 1 hete pont mindkét oldalon éreztem egy szúró fájdalmat. A mell izmomba. És most , ma is. És megfogtam rajta a bőrt és alig tudtam meg fogni a bőr alatt röktön az izom van. És semmi zsír nincs a mellkasomon. Nem e azért nyilal be néha a fájdalom mert “ki akar szakadni a mell izom” És lehet akkor ha ezzel lehet a baj 1-2 kg-t híznom kéne és mellre nem edzeni! Viszont nem akarok a kockahas miatt. Meg azért sem mert vékony akarok lenni! Jelenleg 12.2 % a tzs-m ami a hasamon látszik a legjobban! De ennek ellenére is kockás egy kicsit. 179 cm 71 kg 11 hónapja edzek! Bár kb 10 napja tesztelés képpen egyik haverom bele ütött a mellkasomba mindkét oldalra. De az nem fájt! Amúgy most 15 napig nem edzek egyátalán semmire!

2019. márc. 21. 18:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Meg van a procim pontos tipusa I5 3450T 2.2 GHz!
2019. márc. 21. 18:38
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocs a korábbbi az nem ide XD!
2019. márc. 21. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!