Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet ilyen mértékű egy izomláz?

Lehet ilyen mértékű egy izomláz?

Figyelt kérdés

Egy súlyosabb sérülést követően 6 hónapig nem járhattam konditerembe. Július 1.-én kezdtem el, összeállítottam az edzéstervet, az étkezést, szóval próbáltam ráhangolódni a dologra. Csak a súlyokat vittem egy kicsit túlzásba, szinte ugyanannyival próbáltam meg mindent, mint amennyivel abbahagytam. Másnapra jött is egy kiadós izomláz. De mit sem foglalkozva ezzel újból elmentem, és ismét nehéz súlyokkal rágyúrtam erre.

Ma úgy ébredtem, hogy a bal kezemet 90 foknál lejjebb nem tudom kinyújtani, olyan érzésem van, mintha a tricepszem leszakadt volna, és van egy kis mozgó dudor is a felkaromban, amit eddig nem éreztem. Szerintetek ez izomláz, vagy valami elszakadhatott?


2010. júl. 3. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, hogy izomláznál valamivel több, de semmi komoly. Sok borogatás, meleg zuhany, még több borogatás, egy-két nap múlva lazító edzések.
2010. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. =)
2010. júl. 3. 20:58
 3/3 anonim válasza:
Szerintem csak nagyon durva izomláz, esetleg valami rándulásféle. De ha nagyon durva akkor menj el orvoshoz, ne kockáztass, lehet hogy szalagod szakadt.
2010. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!