Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen görkorit vegyek?

Milyen görkorit vegyek?

Figyelt kérdés

Régen imádtam korizni, így arra jutottam veszek egyet. A probléma az, hogy nem tudom milyet érdemes. Ahogy eddig olvastam, nekem fitnesz kori lenne ideális, és még azt, hogy a K2-korik jónak számítanak, de ez így is van?

25-30ezerért már láttam, ennél többet nem tudok rááldozni sajnos.

Ha nem K2, tudnatom ajánlani olyat, ami jó minőségű és nem túl drága? Előre is köszönöm a segítségét!



#görkorcsolya #korcsolya #fitness #K2 #gorkori gorkorcsolya #fitneszkori
2019. márc. 25. 15:32
 1/1 anonim válasza:

Salamon, Rollerblade, Rossignol, K2, Powerslide, Fila, Seba, Mission, Bauer, Roces, Head, stb.


A K2 teljesen jó, kezdésnek egyébként sem az a lényeg, hogy a legmárkásabb, legfrankóbb cuccot vedd meg. Ha tetszik a dolog, úgyis továbblépsz idővel.

Azt javaslom, legyen puha és kicsi a kereke, én pl. 76a/76mm kerekekkel kezdtem, szerintem tökéletes. Később lehet nagyobb és keményebb kerekekre váltani.

Védőcuccot is vegyél mellé, főleg csukló, könyök és térdvédőt, és abból se a legolcsóbbat.

2019. márc. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!