Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha hetente 2x edzek egy...

Ha hetente 2x edzek egy izomcsoportot akkor jobb eredményt érek el?

Figyelt kérdés
Eddig heti 1x edzettem 1 izomcsoportra, de most olvastam hogy a naturaloknak heti 1 nem elég. Vélemények?
2010. júl. 4. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdőként heti 3x kell minden izomcsoportot,fél év után heti 2x 4 napos edzéstervvel.

A versenyzők edzik heti 1x,viszont 6x mennek a terembe.

2010. júl. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Osynho ***** válasza:
Na ezt meg honnan veszed? Kezdőként, ha heti 3x mellre edzenél, összefosnád magad. Kb egy hét mire regenerálódik, arról nem is beszélve, hogy amíg nem szokik hozzá a terheléshez, elég kemény izomláza lesz.
2010. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vok.

3x10-es sorozatok,testrészenként 1 gyakorlat,hetente 3x.

Ez végül is egy átmozgatás,ami felkészít a rendes edzésre.

Ez a kezdő edzés.

2010. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

Épp az, hogy naturáloknak nem lehet túl sokat edzeni egy testrészt, mivel nem szednek doppingszert. (A tömegnövelők és fehérjeturmixok naturál kategóriának számítanak.)

6-10 széria hetente egy izomra (nagyobbakra (hát, mell, láb) több, kisebbekre (váll, bicepsz, tricepsz) kevesebb.

A 3 felé bontott edzés, heti 4 alkalommal még jó lehet.

2010. júl. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem ertem hogy olyan aki nem ért hozzá rendesen minek irkal ide hülyesegeket...Mindenki máshogy választja meg az edzését , mindenkinek más jön be.Személyem szerint nincs semmi baj a heti 2 eddzéssel izomcsoportonként...Nekem is sokkal jobban bejött mint tömegben mint erőben.Amugy meg a lényeg a táplálkozás,es ha az jó fejlődni fogsz
2011. júl. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!