Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit egyek ami tápláló és nem...

Mit egyek ami tápláló és nem túl drága és kb mennyire van szükség?

Figyelt kérdés

60kg vagyok ami nagyon zavar mert szó szerint lógnak rajtam a ruháim, már nem találok olyan farmert ami derékba nem bő, ha mégis találok akkor rövid a szára. A suliba is simán belémkötnek mert tudják hogy úgyse tudom őket megverni.

Nem érzem jól magam a testemben és úgy döntöttem hogy hízni szeretnék és erősödni.

Milyen kajákat egyek ami tápláló és nem kerül sokba? Elkezdtem otthon edzeni de tudom hogy ha nem eszek rendesen akkor nem fog látszódni semmi.


2010. júl. 4. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Lebeszélnélek erről a programszerű hízásról, ez marhaság így, nincs semmi értelme. A sovány alkatnak rengeteg előnye van, ne rontsd el! Én is 60-65 kiló között mozgok, és teljesen jó így. 50 évesen is lefutom pl. a maratont hegyekben is, és utána se esek össze. Nem fájnak az izületeim, bármikor felszaladok egyhuzamba a 10. emeletre, teljesen jók a laboradataim, a vérnyomásom, a pulzusom. Inkább fedezd fel és aknázd ki ennek a testalkatnak az előnyeit! A súlygyarapodásnak az egyetlen elfogadható és hasznos módja az izomerősítés, de ezt se vidd túlzásba, na használj semmiféle mesterséges szert. Egyébként meg minden bele! Nagyon javasolnám, hogy csináld a futást is, különösen hosszú távokon. Azt meg fogadd el, hogy nem leszel soha egy izomkolosszus, de nem is terheli majd a szívedet feleslegesen semmi túlsúly. Ja és 32-32 a farmerméreted (nekem is az), ez teljesen jól áll, és azért lehet kapni.
2010. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tesi órán is épp hogy megütöm a 2es szintet mert hamar elfáradok. Izomnöveléshez meg alap hogy rendesen kell enni.

Na de valami olyat kéne ami nem túl drága és tápláló.

2010. júl. 5. 17:37
 3/3 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

menj el karatézni, akkor majd meg tudod védeni magad.

Amúgy meg, alap, hogy tojást tojással, meg még egy kis tojást.

Ezt olvasd el, testépítő alapismeretek, kajálásról, edzésről, gyakorlatokról:

[link]


(a karate nem vicc, tényleg javaslom!)

2010. júl. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!