Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy honapja kezdtem sportolni...

Egy honapja kezdtem sportolni itthon nem jarok edzoterembe heti 5×szor. Mar most ugy erzem jo kondiban vagyok es johet az igazi celom amiert elkeztem ez a vadli mivel tudnam igazan latvanyosan itthon izmositani?

Figyelt kérdés
Nincs rajtam felesleg nem szeretnek fogyni 173cm 55kg nem vekonyak a labaim csak szeretnem ha formas lenne amugy az etkezes szerintem redben van nalam .30e/no
2019. ápr. 6. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezeket:

[link]

[link]

Amikor tudod, csináld ezeket a gyakorlatokat. Nemcsak edzésen, a mindennapokban, ha állnod kell, emelkedj lábujjhegyre és ereszkedj vissza, meg a többit. Nyárra már látszani fog az eredmény.

De ne csak egy testrészre koncentrálj. Teljes testre edzz! Úgy leszel mindenhol formás, arányos.

2019. ápr. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon szeppen koszonom hasznos linkek mar csinalom is a gyakorlatokat es remelem en is hogy nyaron mar meglatszik az eredmeny is.
2019. ápr. 13. 12:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Akár ülve is tudod csinálni, hogy az asztal alatt a vádlit megfeszíted és lábujjhegyre emelkedsz, tartod, majd elengeded.

Hasonlót farizomra: medencét megbillented, farizmokat összeszorítod, megtartod, majd elengeded. Unalmas értekezletek alatt tudsz csinálni valami hasznosat.

Otthon, kertben, vagy ahol lehetőség van mezítláb lenni, járkálj minél többet lábujjhegyen. Attól is erősödik a vádlid.

2019. ápr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!