Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pécsi deszkások! Ti honnan...

Pécsi deszkások! Ti honnan vesztek deszkát?

Figyelt kérdés
Van pécsen kifejezetten deszkásbolt? Vagy ha rendelni kell, akkor honnan rendeltek?

#gördeszka #Pécs #deszka #Longboard #pécsi gördeszkások
2019. ápr. 24. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyan nem pécsi vagyok, viszont rendelni mindegy hol rendszer magyarországon belül, ugyan úgy kézhez kapod. (külföldről is, viszont szállításban húzósabb)

Kicsit kezdőnek tűnsz így kiírás alapján. 3 boltot sorolok fel, amely szimpatikusabb neked, azt válaszd.

Criminal skateshop, medium skateshop, pepper skateshop

Több helyen is vannak boltjaik. Nagyobb városokban általában szokott lenni skateshop, de mivel nem jártam még arra, így sajnos többet nem tudok segíteni.

2019. máj. 1. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hali én is Pécsi vagyok és itt Max haveroktol tudsz masodkezbol venni vagy ugye rendelni de bolt az offos itt.viszont mindenkepp nézz rá facebookon a minden magyar deszkás csoportba ott is sok deszkás cumot talalhatsz.. 18/L
2019. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!