Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen jóga alap eszközöket...

Milyen jóga alap eszközöket szerezzek be?

Figyelt kérdés
Matracom eddig volt, de szivacs és mindig hamar szétszakad. Téglából viszont a puhább tetszik, nem a parafa, az nekem kemény. Matracból inkább az a gumis-törölközős. És még?
2019. ápr. 27. 06:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hűvös időben én szeretek jógazoknit használni. Kevésbé kényelmes, mint mezítláb, de nem bírom ha fázik a lábam, a sima zokni meg csúszik.

Téglából olyat vegyél, amin biztonsággal tudsz támaszkodni. A jógamatrachoz vegyél szütyőt, vagy hevedert, főleg ha gyakran hurcolod. Nekem jó szolgálatot tesz, mert gyakran járok szabadtéri jógaórákra és ilyenkor gyalog, vagy kerékpárral megyek. A legegyszerűbbet vettem meg. Ha tudsz varrni, varrhatsz is, mert tényleg nem kell drágát venni, de jó, ha a válladta tudod akasztani. Nekem nincs is egyéb extra holmim.

A ruha kényelmes legyen. Lehetőleg olyan, hogy a fejenállásnál ne csússzon a nyakadba felsőd :)

2019. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem kezdetnek elég egy matrac, valami bordázottabb (mert nekem most sima van de nagyon csúszik). Én vagy mezítláb tolom vagy puha tánccipőben, az nem csúszik. Téglám nincs. Később lehet hogy szerzek egy olyan nagy labdát de még gondolkodom.
2019. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!