Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt vki, aki hisz a saját...

Van itt vki, aki hisz a saját testsúlyos edzés hatékonyságában?

Figyelt kérdés
Fegyencedzés és stb, van, aki szerint nem csak a hatalmas súlyzókkal lehet bármit is elérni?
2019. máj. 4. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Van egy pár hibbant. De szerencsére itt inkább rendes férfiak válaszolnak akik a vasak megszállotjai és nem játszótéren majomkodnak.
2019. máj. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy konkrétan mit szeretnél elérni... Szeretnéd javítani az önuralmad, kitartásod? Szeretnél egy fitt, könnyed, de erős fizikumot? Vagy egy brutál gépezetté akarod kigyúrni magad?


Én hiszek abban, hogy VALAMILYEN eredményt mindenképpen el lehet érni akkor, ha VÉGIGCSINÁLSZ egy edzéstervet kihagyások és kompromisszumok nélkül úgy, ahogy le van írva.

2019. máj. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyi, hogy szerintem nagyon fontos az alapozás, vagyis építkezni mindenképp csak egy erős alapra lehet. A fegyencedzés véleményem szerint megadhatja ezt az alapot annak, akinek ez hiányzik. De eredményt tényleg csak akkor várj, ha végigtolod az elejétől a leírtak szerint.
2019. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
aki saját súllyal nem bír súlyzóval nem fogja bírni+állóképességnek jót tesz.
2019. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem rettenetesen nem volt semmi alakom. Aránytalanul nagyon vékony voltam, de a fekvőtámasz, plank, húzódzkodással híztam 5-6 kilót, és bár izmosabb nem lettem, de az alakomon sokat javított. Mell, váll, kar is formásabb lett és mindenki szerint látszik, úgyhogy szerintem megéri foglalkozni vele.
2019. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi a cél...
2019. máj. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokan lemondják a saját testsúlyos edzést.

Többnyire ezek olyan személyek akik nemtudnának 20 szabályos húzódzkodást vagy 40 tolódzkodást megcsinálni.Azért mert képtelenek rá és azért is mert hisznek abban hogy csak alacsony ismétlésszám hatásos.

2019. jún. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!