Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki adna tanácsot a testépí...

Valaki adna tanácsot a testépítésemhez, vagy elmondaná hogy jók e az arányaim a gyúrásnál? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Heló 16 éves vagyok 2-3 éve gyúrok tisztán kb:168-170 centi magas és 71 kiló vagyok

Minden 2 napban gyúrok 2 órát.

Mégis csupán most kezdenek kialakulni rendesen az izmaim.

Az egyik barátom is gyúr de nem értem ugyanannyi idős és akár 80 kilót is felnyom mellezésben mindig szed valami tablettákat de azt mondja hogy azok vitaminok,szerintem ő

nem játszik tisztán,mert én 40kg csinalok 7-8 sorozatott

és az 50kg már nem nagyon bírom kb: hány hónap gyúrás kell hogy kinyomjam ezt is sorozatra? Akár tanácsok is jól jonnek!


2010. júl. 7. 00:58
 1/10 Osynho ***** válasza:
Hogy néz ki a táplálkozásod?
2010. júl. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az arány megállapításhoz nem a súlyod kell,hanem csípő,derék,mellbőség,karméret,combméret ilyesmi.
2010. júl. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Csávóm 14 évesen nyom 80-at, mégse szed semmit. Nem kell féltékenynek lenni és megrágalmazni a haverodat. (amúgy nem vagyok óriási bodybuilder, de én is 40-et szoktam nyomni úgy hetente egyszer.) Szerintem jók az arányaid, kb. 2 hónap alatt sikerülhet az 50.
2010. júl. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem fikázni akarlak , de tényleg ... de 2-3 év edzésmúlttal a 71 kg is egy kicsit kevés , de az nem gond , viszont az , hogy 40 kg-mal nyomsz csak fekve , az elgondolkodtató . Ráadásul 7-8 szériát csinálsz egy edzésen ?


Nézd át az edzéstervedet , és dolgozz ki, vagy keress egy újat , mert a mostani elég sz@r lehet . Az étrendeden feltétlenül változtass valamit . És szerintem túl sokat is edzel . A 2 óra már talán sok , és a 7-8 sorozat egy edzésen már sok . Egy picit olvass utána az edzésnek , sokat segíthet .


És ne feledd , csak segíteni akartam :) Sok sikert :)

2010. júl. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.

És a súlyommal mi a baj? Szedjek tömegnövelöt vagy mit?

2010. júl. 7. 09:37
 6/10 A kérdező kommentje:
Csupán 1 éve mellezek,2 évig bicepszeztem,hátra és lábra gyúrtam.
2010. júl. 7. 11:08
 7/10 Osynho ***** válasza:
Hány kiló voltál, amikor elkezdtél edzeni?
2010. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kb:60 valamennyi vagy 50 között
2010. júl. 7. 14:25
 9/10 anonim ***** válasza:

vazz ha 3 év után jutottál el ide az gáz, valamit (mindent?) rosszul csinálsz. + év edzésmúlttal a saját testsúlyoddal röhögve kéne szériázni fekvenyomásban.


nem edzel jól, vagy nem eszel megvelelően. szerintem mind2.

2010. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Alapból minek csinálsz két órás edzést, ha tömeget szeretnél növelni? az rengeteg... 1 óra bőven elég, de ha elé keményen csinálod és nem beszélgetsz 40-50 percbe belefér minden. Nem kell semmi szart szedni, táplálkozz rendesen! Napi min. 160 g fehérjét vigyél be, vagy többet. Dolgozz maximum terhelés 80-85%-án 6-8 ismétléssel 4es szériában.
2010. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!