Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditerembe járó fiúk! Ennek...

Konditerembe járó fiúk! Ennek mi értelme van? Valaki elmondaná?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és konditerembe járok. Rendes súlyzós edzést végzek, ha ez számít. A kérdésem arra vonatkozik, hogy akárhányszor lemegyek a terembe, mindig van 1-2-3 srác aki folyamatosan néz, megállás nélkül, de ez engem zavar, mert én edzeni mennék le, kiengedni a gőzt, de így egyszerűen nem tudok koncentrálni :D Szinte átéget a tekintetük :DD Ennek mi értelme van? Ha ellenálhatatlan vágyat érez, hogy szemrevételezzen, akkor jöjjön oda két sorozat között vagy mikor látja, hogy végeztem és próbáljon kommunikálni. Mert így végülis nem ér el vele mást csak azt, hogy én zavarban vagyok :) Valaki fedje fel előttem a titkot, hogy ez mire jó! :D köszönöm
2011. jan. 12. 21:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Két sorozat között unatkoznak és bámészkodnak.Ha meg már ott van egy lány,akkor persze,hogy azt nézik.

Mondjuk ilyen feltűnően tényleg gáz.Nyulak.

2011. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
semmire.Nyomorákok azt kész.Én ha lemegyek edzeni akkor edzek.Nem a teremben kell nőzni.
2011. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ali ba...na de bamba:-)

amúgy nem tudom én is megnézem a csajokat a teremben,de nem stírölöm őket provokálóan.meg hát én is edzeni megyek le.

2011. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
"nyomorékok" - hát valóban nem túl imponáló viselkedés :D
2011. jan. 12. 21:32
 5/17 anonim ***** válasza:

nyomorÁkot írtam de de lényegében mind1.

Fel sem tudom fogni hogy valakinek van ilyesmire ereje.Én azzal küzdök 2 sorozat között hogy ne hányjam össze magam.Nem a bulátákat sasolom

2011. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ahova én járok, ott meg csaj nincs!
2011. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én max rájuk nézek, ha pihenek, de én is utálom, ha néznek, és sokszor érzi az ember, de ez van... Egy szint után lesz@rod.
2011. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
igen ,nagyon jó nő vagy:)
2011. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Megállok két sorozat közt, körbenézek hát ott egy csomó gép, meg súly, meg ott egy csomó büdös, izzadó, gúvadó szemű, ronda pasi, meg ott van egy csini csaj, aki előttem súlyzózik, meg izzad (yeahbaby, do it, yeah). Szerinted min fog megakadni a szemem? És igen, kocsányon fog lógni.
2011. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

A gúnyos hozzászólónak mondanám, hogy a konditerembe nem azért megyek le, hogy ebben megerősítést kapjak.


Két sorozat között a következőre kell koncentrálni, meg visszahozni a látást, nem bámészkodni :D

2011. jan. 12. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!