Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen az Amerikában oktatott...

Milyen az Amerikában oktatott Karate?

Figyelt kérdés

Technikája érdekel, az oktatása.

Tényleg olyan mint a Karate kölyök című filmben? Vagy a folytatás sorozatban a Cobra Kai-ban? Nem mind de az átlag az ott tényleg ilyen vicc? Köze nincs egy igazi tradícionális karatedohoz. Meg, hogy van fekete, meg kék Gi meg rövid ujjú fekete Gi meg ilyenekre gondolok.



2019. máj. 18. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan Chuck Norris-os.
2019. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy vicc
2019. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem is. Köze nincs hozzá. Gyerekcipőben jár az MMA-hoz képest ami csak később ütötte fel a fejét.

A magyar se sokkal jobb. Nekem szerencsém van, mert kifogtam azt a karate oktatót aki tényleg tud is. Igazi mester. Igazi karatét oktat. Tradíciós karatedo önvédelemmel, Japán jiu-jitsu elemekkel...stb Benne van a maroknyi igazi karatés között ami hazánkban található. Az egyik legjobb hazai oktató.

2019. máj. 18. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, megkérdezhetem hogy hol edzel?

Illetve melyik karate stílust?

2019. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Privátban is leírhatod, ha nem szeretnéd publikussá tenni, amit meg is értek.

Válaszodat köszönöm :)

2019. máj. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!