Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ninjutsut vagy Wing Tsun-t...

Ninjutsut vagy Wing Tsun-t ajánljátok jobban?

Figyelt kérdés
Ősztől elakarom kezdeni az egyiket. Sok harcművészetnek néztem utána és ez a kettő a legszimpatikusabb. Utcán melyiknek venném a legtöbb hasznát?
2010. júl. 7. 12:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Utcai harchoz atlétika... De ezt már írtam a másik nindzsának is.
2010. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én a Wing Tsun-t kezdeném, valahogy szimpibb, de lehet, mert itt van a szomszédba egy világhrű mester:D
2010. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

mindenképpen ninjutsu:D

Én erre járok. Hol laksz?

2010. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
a wing tsunnak az utcán nagy hasznát veheted.menj el egy edzésre próbáld ki aztán vagy bejön vagy nem.én magam is ezt "űzöm".sztem jó.sok sikert!:)
2010. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
na végre egy ninjutsu-s :D nem vagyok pesti de majd ott akarok járni edzésre. Leírnád, hogy melyik dojoba vagy és ott miből áll az edzés. Meg úgy általában mennyi különbség van a dojok közt?
2010. júl. 7. 13:12
 6/15 A kérdező kommentje:
kössz 13:10-es! hol jársz edzésre és mennyibe kerül?
2010. júl. 7. 13:16
 7/15 anonim válasza:

én a gyöngyösi dojoba járok, de szokott ide járni Dave, akinek a saját dojo-ja budapesten van. Annak a dojonak a neve Ginrei Arashi Dojo és 8. kerületben a Rákóczi út 57. alatt található meg(Butokugan Harcművészeti Központ.

Nálunk az edzés futással, fekvőtámasszal, felüléssel, guggolással kezdődik, de mikor itt van Dava akkor nincs bemelegítés, tehát szerintem budapesten sincsen:D Remélem segítettem:D

2010. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Hát anyagilag ninjutsut ajánlanám jobban.
2010. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 clint ***** válasza:
minden harcművészet jó, egy idő után. A legjobb k1esek is harcművészek.
2010. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Utcai harchoz revorver...

Az a baj ezekkel a harcmuveszetekkel hogy fegyvertelen, 1 ellenfellel szemben teljesen jok, de a utcai harc altalaban 1vs3, es nem fegyvertelen...

2010. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!