Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Esetleg pár tipp hogyan...

Esetleg pár tipp hogyan szálkásítsak?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék izmot növelni, inkább csak a zsírt szeretném leadni és egy kicsit izmot formálni. Ha jól tudom ez a szálkásítás. Ha jól hallottam ezt úgy érhetjük ha pl egy fenékgyakorlatból nem súllyal, hanem nélküle sokat csinálunk. Még pár tipp? Köszönöm előre!

2019. máj. 22. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez a tömegnövelésnél nagy súly kevés ismétlés, szálkásításnál kis súly sok ismétlés egy bullshit. Ebből maximum annyi igaz, hogy a sok ismétlés miatt nagyobb az intenzitás úgymond..ergo több kalória.

Másrészt szálkásítás során nincs izomépítés (első pár hónapba lehet a hirtelen terhelés miatt). Ha nagyobb izomzatot akarsz a jelenleginél , szálkásabban, akkor előbb egy kicsit szerintem simán tömegelhetsz,majd azt leszálkásítod.

Egyébként inkább csak az étkezés változik, kalóriadeficitbe kell lenned, illetve nő a kardiók száma.

Googlebe: szálkásító étrend és mindent megtalálsz róla, ha segítség kell konkrét étrendbe, edzéstervbe írj nyugodtan privátba és segítek.

2019. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!