Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rossz kapus lennék ezek fényében?

Rossz kapus lennék ezek fényében?

Figyelt kérdés

Teremben szoktam focizni, kapus vagyok. Az a gondom, hogy ha üresen hagyják a támadót 7-8 méterre tőlem, és ő kapura lövi akkor nagyon kevés esetben tudom azt kivédeni. Sokuk egyszerűen annyira meg tudja rúgni, hogy nem is látom a labdát, nem is tudok rá sokszor egyáltalán reagálni. Lapos lövések esetén van, hogy épp odakapok reflexből lábbal, de ami nem lapos az számomra védhetetlen, vagy épp nem érem el.

Nagyon el tud ilyenkor menni a kedvem az egésztől, még ha nem is szól érte senki semmit.

Nagy pályán látom, hogy a kapusok a bomba lövésekre is nyújtóznak és hamar reagálnak. Ők akkor kis pályán az összes ilyen lövést ki tudnák védeni?



2019. máj. 30. 22:12
 1/6 anonim válasza:
Igen általában a profi kapusok évek alatt vannak ott ahol, de ha szereted azt amit csinálsz akkor nem ajánlom hogy abbahagyd, gyakorlat teszi a mestert. És nem nem tudnák kivédeni az összes lövést kiskapun sem ! :) Soha ne add fel,(csak ha van elég bélyeg rajta)? :)
2019. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szeretem csinálni, de csak úgy szeretném igazán ha nagyon jó lennék, és mindenki engem méltatna. Tudom, hogy a profik az egész életüket erre teszik fel, és épp ez az, ami zavar, hogy az akarat bennem is meglenne, hogy megpróbáljam, viszont későn jött nekem ez az egész focizás, és már lemaradtam róla.

Na de lényegtelen, eldöntöm még, hogy felhagyok-e vele vagy sem. Így soha nem érzem jól magam játék közben, hogy nem vagyok olyan jó mint amilyen tudnék lenni.

2019. máj. 30. 22:33
 3/6 anonim válasza:
mióta kapuskodsz? és hány éves vagy?
2019. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
21 vagyok, úgy 6-7 éve, de nem folytonos, állandó rendszerességgel. 3 éve van az, hogy heti egyszer-kétszer eljutok. Viszont télen volt, hogy alig voltam.
2019. máj. 30. 22:44
 5/6 anonim válasza:
Ahham hát annyit tudok mondani hogy ne add fel gyakorolj sokat és meglesz a gyümölcse hidd el.
2019. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annak alapján amit írsz és amire vágysz, a kettő nem jön össze. Amúgy a futball csapatsport. Nem jó, ha az a vágyad, hogy téged méltassanak. A győzelem a cél vagy az, hogy jól érezzétek magatokat. Én tudtam futballozni. Elég jól úgy gondolom. De amikor a tesómmal játszottam vagy láttam futballozni profiként, akkor tudtam, engem nem erre szánt a sors. Szívesen játszottam barátokkal, kedvtelésből, de a profi szint megkíván egy bizonyos fokú tehetséget, amit nem lehet kompenzálni. Nem is erőltettem.
2019. máj. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!