Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem bírok futni?

Miért nem bírok futni?

Figyelt kérdés
Foci kapus vagyok, versenyszerűen játszom, sok, fárasztó edzésen voltam, ahol sokat kellett futni. Én mindig szerettem a futást, de most valami történt. Vetődni tudok, sétálni is tudok sokáig, ugrálni is, de a futásnál elkezd fájni a lábam és csak lassan bírok kocogni 100 métert pihenő nélkül. 2 éve 4km-t futottam le többször is egy nap, most meg már 100m-se megy? Mi történt? 4 napig nem volt edzés hanem a hét végére lett áttéve és ez ennyit számítana? Volt olyan amikor 2 hetet kihagytam kéztörés miatt és a futással nem volt gondom, most meg ez a négy nap nagyon megviselt.

2016. nov. 3. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én azt tapasztaltam hogy létezik ilyen, igen, de pár nap alatt vissza áll az eredeti állapot t.i. a szervezet megszokja a terhelést, még én érzem hogy jobban feszülnek az izmok is ha elkezdek naponta futni-gondolom ez is lehet az oka. Hol fáj a lábad?? Nekem csontkinövésem van:( .. /41/L/
2016. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! A térd hajlatomnál fáj meg az egész lábamban olyan furcsa érzés van. Ezt nem tudom megmagyarázni. (És remélem annyira nem kínoz a csontkinővésed :c)
2016. nov. 3. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!