Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudom az előre szaltót, ha...

Tudom az előre szaltót, ha megpróbálnám a hátra fele szaltót és pl. nyakra vagy hátra esnék mi bajom lehetne?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 09:06
 1/9 A kérdező kommentje:
DE A HÁTRA SZALTÓT HOMOKBA PRÓBÁLNÁM ÉS MAGASABBRÓL...
2010. júl. 8. 09:08
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a hátra szaltót ugródeszkáról próbáld vízbe.
2010. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán eltprne a nyakad... De, probáld ki, és ha nem lett bajod, írd meg!
2010. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
LOL
2010. júl. 8. 10:34
 5/9 anonim válasza:
Szerintem is vízbe próbáld, a homok nem elég puha, hogy megmentsen..
2010. júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

először is:EGYEDÜL NE CSINÁLD!

mindig legyen ott vki aki segít, és közbe tudna lépni, ha bármi baj történne

téll magasabbról kezdd, az úgy sokkal biztonságosabb, több időd van átfordulni

am ajánlom jútyúbon a how do the blackflip-et biztos találsz olyat

a hátadra nem fogsz esni, csak akk ha túlfordulod, ami elsőre szinte biztos h nem fog bekövetkezni. azzt meg nemhiszem, h fölugrazs és a hátadra esel.

én eddig egy nyakraesést láttam, hál istennek nem történt belőle nagyobb baj egy kis fájdalomnál, de pont azért kell a segító, aki iylen esetekben, meg az elején egyébként is segíthet, h a derekadnál meg a combodnál átfordít

a combnál fordít át igazán, a deréknál csak azért kell megtámasztani, mert ak nem eshet le

am ha makói vagy akk írj privit, megtanítalak

2010. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

am a hátraszaltó könnyebb, mint az előre, hidd el tapasztalat

előző voltam

2010. júl. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nyakra esnél azonnal meghalnál,szerencsésebb esetben "csak" megbénulnál,gondolom egyik sem hiányzik.A hátad sem "golyóálló",a szaltóban olyan lendület van,hogy símán kettétöri a gerincedet akár homokon is,de olyan eset is volt,amikor egy srácnak az hátraesés következtében bordái(!) törtek el és fúródtak a tüdejébe.

Ha még csak próbálgatod,azt mindenképpen segítséggel tedd,de legalábbis legyél nagyon körültekintő,a homok ez esetben kevés.

2010. júl. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ha nem vigyázol elég kellemetlen következményei lehetnek, először próbáld ugródeszkáról vízbe, vagy ilyen habszivacsos medencébe, aztán jöhet a trambulin, majd végül ha már mindent csukott szemmel alvás közben megcsinálsz, miközben épp rádomlik a ház, akkor tovább léphetsz a homokos verzióra, majd a lapos talajon (füvön, majd betonon is akár).

Csak szépen fokozatosan...

2010. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!