Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy csináljam meg a hátra...

Hogy csináljam meg a hátra szaltót?

Figyelt kérdés

engem a technikájára lennék kíváncsi. régóta meg akarnám tanulni, de nem tudom hogy kell. hogy tanulhatnám meg. Valaki tudna ebbe segíteni valahogy...

engem ez a fajta érdekelne:

http://www.youtube.com/watch?v=TjLKqDMMfYU


2011. márc. 16. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

gyakorolj trambulinon

erre rá kell jönni

2011. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajna nincsen trambulinom.... egyébb ötlet... mégis hogy kezdjek hozzá.... bocs tudom hogy furcsa ez egész kérdés. de egyszerűen a "lényegét nem értem"
2011. márc. 16. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:

megy a sima hátraszaltó ha igen akkor az simán nyújtott lábbal az egész testeddel adod a lendületet.

menny el gyerek játszóházba vagy valami olyan helyre ahol van trambulin

2011. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem kell hozzá trambulin mert olyan nyakas lessz hogy annak nyoma marad xDD csak gyakorold a sima hátra szaltót meg a sima rundelt. és ha az megy akkor csinálsz egy rundelt...picit vársz...és ugrassz egy hátra szaltót. és majd kialakul
2011. aug. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!