Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kemporól?

Mi a véleményetek a kemporól?

Figyelt kérdés
Megéri kempózni? Utcán mennyire hatékony? Sportban is hatékony?

2019. jún. 9. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Wing tsun sokkal jobb választás, leghatékonyabb.
2019. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem válaszolok privát üzenetre.
2019. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért jobb a wing-tsun?
2019. jún. 9. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rá kérdező. Ő itt az ügyeletes wing tsun-os aki mindenkire ráakarja erőltetni a mókusboxot.
2019. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a szomorú, hogy SűrítettLufi az áldásos tevékenységével sajnos valószínű sok embert rávett a wing tsunra. Sikerült kigyomlálni itt sok embernek hosszú munkával, hogy azt a kamu harcművészetet kezdjék el az emberek, és az effektív sportok/harcművészetek felé terelni őket. Erre jön egy ilyen félkegyelmű, aki igyekszik ezt az egész munkásságot tönkretenni, és a wing tsun felé terelni a szerencsétleneket. Szomorú nagyon.
2019. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utcára szinte teljesen mind1...

De ha választani kéne egy legeslegjobbat, akkor box...

Utcai esetleges összetűzésben, amiben 34 év alatt 0 darabban volt részem, pedig abból az első 20at nolckerben éltem le, szóval kvára nem értem miért mindenkinek ez az első kérdése, hogy mi jó utcára... Utcára egy jó aszfaltos futöcipő kell... Az sem a közbiztonság, hanem a kényelem miatt...

Na de térjünk vissza a lényeghez, az pedig az, hogy ahhoz, hogy egy megfelelő helyzetben, egy támadást le tudj reagálni, ahhoz az kell, hogy egy harcművészetet, küzdősportot olyan szinten ismerj, hogy az ösztöneid részévé válljon az...

Ehhez pedig elhivatottság és hosszú évek edzése, és sparring kell...

Nem pedig az, hogy neten megkérdezed, ki szerint mi kell utcára, mert 1-2 év alatt semmiben nem jutsz el olyan szintre, hogy azt ösztönösen használlhasd is...

Én cselgáncsozom 20 éve, barna övem van, segédedzősködtem is egy darabig németországban, szerintem, ha átlag ember belémkötne, egy pillanat alatt csavargatnám meg a kezét olyan irányokba, amerre nem is gondolná, hogy képes hajlani...

De mondom, egész életemben nem volt ilyen, hogy utcai harc... Egyetlen egy verekedésem volt, de az csaj miatt... És a másik srácnak khm... Esélye nem volt, de neki is csak megcsavatgattam a kezét.

2019. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A wing tsuntól és a legtöbb karatétól kb minden jobb . Ha azon a kempo edzésen van full contact sparring védőfelszerelésben , valamint normális edzőmódszert alkalmaznak , akkor jó lehet .
2019. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!