Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 évesen érdemes sportágat...

17 évesen érdemes sportágat váltani, mi a véleményetek?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves vagyok, idáig 5 évet kosárlabdáztam versenydzerűen. Játszottam felnőttben is, és egész jól ment, de nem támogatják a fejlődésen, sőtt inkább letörik az önbizalmam. Ezért megfordult a fejemben, hogy szeretnék elkezdeni lovagolni. Nyilván nem én leszek a következő olimpiai lovas, de szeretnék majd idővel versenyezni is. Elég éles váltás a kettő, tudom. De szerintetek lehetne benne sikerem? Érdemes lenne elkezdeni??

2019. jún. 9. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Hááát én nem nagyon ismerek 2 méteres lovasokat... (gondolom, ha kosaraztál nem vagy alacsony)... el lehet kezdeni, ez nincs annyira korhoz kötve.
2019. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 2 méteres:))) és vannak 170-180 körüli lovasok is, vagyis én így tudom🤔
2019. jún. 9. 18:58
 3/7 Szergej55 ***** válasza:
22 és fél évesen váltottam sportot utoljára. Gyúrósból lett erőemelőként elmentem súlyt emelni, ami egy sokkal technikásabb sportág, sokan nem is tudják megtanulni egy idő után rendesen. Nekem is nagyon lassan ment/ megy, de csinálom, szeretem, és haladok benne. Ha komolyan gondolod, előtted sem lehet akadály.
2019. jún. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg, nehezebb lesz mint ha kisgyerekként kezdted volna el, de nem lehetetlen. De ne várd azt,hogy majd rögtön jönnek a sikerek, a lovaglás az egyik legnehezebb (és legdrágább) sport. Akkor kezdd el, ha szereted is a lovakat, nem véletlenül szokták mondani, hogy szeresd a lovat, aztán a sportot... Ha pedig elkezded akkor sok sikert!
2019. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ja és sokat számít a testalkat, de az hogy magas vagy nem feltétlenül gond, én is imerek magas lovasokat(az előző válaszoló voltam)
2019. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A magasságot én sem "negatívumként" értettem, pusztán a súlypont nem mindegy a ló hátán. :)
2019. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem akarom letörni a lelkesedésed, nyilván válthatsz sportot, fejlődhetsz is benne szépen, de versenyszerűen aligha lenne értelme csinálni, hisz óriási hátrányod van azokkal szemben, akik kiskoruk óta csinálják.
2019. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!