Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás. Kinek melyik app vált...

Futás. Kinek melyik app vált be? Runtasticot hasznalja valaki?

Figyelt kérdés

Kinek melyik valt be es miert? Miket mer az app?

En a runtasticrol hallotam sok jó meg minden h meri a tavot,idot,kaloriat, maggasagot,melyseget meg elmeletileg zent is lehet benne hallgatni.

Ezket csak hallotam. Tenyleg ilyen jo?

Meg elmeletileg most van valami oceanokert dolog vagy mi.



2019. jún. 9. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Én régen használtam, most is néha, de nem szeretem mert régen volt ingyenes meg fizetős változat. Megvettem a fizetőset aztán kitalálták, hogy legyenek olyan szolgáltatások, amik még a fizetősben sincsenek benne, akik megvették a fizetőset azoknak is külön kelljen azokért fizetni. Csak azért használom néha, mert grafikusan (azaz színekkel az úton) mutatja a sebességet, ami kerékpározásnál jól jön. De persze mivel csak színekkel és csak az appban, a honlapon nem, ezért csak kb., nem pontos.

Zenét minden app-pal tudsz hallgatni, ha máshogy nem, akkor elindítod a lejátszót, utána meg a fitness appot.

Távot, időt, kalóriát, magasságot minden fitness app mér/mutat.

Az óceánokért dolog meg annyi, hogy minden lefutott km után elvileg 1 dollár megy az óceánoknak (vagy óceánokba... ki tudja, hiszem ha látom), cserébe az adidadnak továbbítják az adataidat és reklámokat kapsz az emailedre - ha csatlakozol ehhez az óceános opcióhoz.


Szóval szerintem semmivel se tud többet mint más hasonló app (Endomondo, sportstracker, mapmyfitness, stb.) Illeve a többinek a fizetős változatát nem próbáltam.

2019. jún. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én a Run Trackert használom, nekem bevált. Sebességet mér (km/h és perc/km is), távot, időt, kalóriát, (zenét nem tudom h van-e rajta, én nem hallgattam), és ami nekem tökre tetszik, h futás után az útvonalon színekkel jelöli, h hol és mikor milyen gyorsan mentél, és ezeket km-re lebontva meg is mutatja.

És mutatja, h eddig összesen mennyit futottál, mennyi időt töltöttél futással, stb.

Futás után van több féle design és koncepció, ahogy megoszthatod az eredményt itt-ott. (Nem tudom szenpont-e, de hasznos infó:D)

Ez az ingyenes része, fizetősen prémiumban úgy láttam, h sokkal több minden van.


Nagy hátránya, nekem legalábbis, h nem lehet összekapcsolni google-val, ezért ha ellopják a telefont, elhagyod, stb, akk az addigi eredményeid elvesznek. Nekem ez volt legalábbis

2019. jún. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Strava
2019. jún. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
+ Garmin connect
2019. jún. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Stravát használok.
2019. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!