Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csepelen hol érdemes futni?

Csepelen hol érdemes futni?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem ide (Csepel Pláza környéke) és láttam már futni másokat is, de el nem tudom képzelni, hova járnak. Esetleg van itt valaki, aki csepeli (de tényleg, és nem a város másik feléből ad tanácsot:D), és tudna tippet adni? Láttam, hogy megcsinálták az Akácfa utcai kiserdő részt, de egyedül ilyen fás-bokros helyen nem szeretnék semmiképp.


Köszi!

L



2019. jún. 10. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Pl. a 151-es busszal lejössz a végállomásig, és ott az úgynevezett "kis Duna" parton sokan futnak. A busz végállomástól, még egy kicsit lejjebb kell menni a kanyarig, és ott van. Jó a levegő, elég messze van a forgalomtól, hogy ne a szmogot szívd futás közben. Persze, ez a Plázától messzebbre esik.

Esetleg van a Rákóczi téri szabadidő központnál nem rég felépített futópálya. Ez ugyan zárt területen van, de nappal bárki által használható. Vannak szabadtéri erőgépek is. Ez is a 151-es busz vonalán található, és valamivel közelebb esik a Csepel Plázához.

2019. jún. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!