Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdőkent mennyit fussak/kocog...

Kezdőkent mennyit fussak/kocogjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mostanában az elmult 1-2 évben eléggé szegényes a mozgásom fel is szedtem az elmult egy évben ugy 10-15 kilot (ami amugy nem annyira gaz mert eleg vékony voltam )

csak nem erzem magam olyan jol a bőrömben érzem hogy ellustultam .

Ezért gondoltam hogy elkezdek futni es kicsit formaba hozom magam nem is fogyni akarok csak szeretnek fittebb lenni.

kérdésem az lenne mennyi futassal kezdjek, olyan 1-2 kilométerre gondoltam vagy ne is kilométerre csináljam hanem idore fussak mondjuk 30 perc vagy hogy álljak neki?


30 F


2019. jún. 27. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Amennyi jólesik. Ha eddig egy métert sem futottál az utóbbi években, akkor első alkalommal csak mérd fel hogy mennyi megy. Lassan, lazán, de tényleg csak amennyi jólesik. Semmi jelentősége nincs hogy mennyi megy. Inkább időtartamban mérd hogy mennyi. Aztán arra lehet építkezni a továbbiakban. Ha tényleg komolyan belekezdesz, érdemes naplózni hogy jól nyomonkövethető a fejlődés.
2019. jún. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy vigyél bele rendszert. Ha már belőtted, hogy mennyi megy, jelöld ki a napokat és a távokat a hétre. Esetleg hétvégére told meg + 1-2 km-rel. A rendszer azért jó, mert ez egy konkrét terv, amihez tudod tartani magad. Egy idő után hozzá is szoksz.
2019. jún. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem elsore 19p ment, 2 hete futok mar javult +2p-et , Sztem sok 30p elsore
2019. jún. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! akkor az időt fogom figyelni .
2019. jún. 28. 08:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Futás ebben az esetben nem igazán ajánlott, ellipszis trénerrel való edzést javaslom.
2019. jún. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!