Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdi box klub vélemények?

Érdi box klub vélemények?

Figyelt kérdés
és mennyibe kerül havonta?

2019. jún. 29. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi a véleményem? Az, hogy egy remek egyesület! Ne várj csillogó-villogó Budapest-belvárosi edzőtermet, hiszen ez egy pár éves, feltörekvőben lévő klub, de ennek ellenére minden olyan felszerelés megtalálható ott, amire szükséged lehet a fejlődéshez. Vannak külön kezdő és haladó tréningek is, ami szintén pozitív. Az elmúlt egy évben elég komoly eredményeket mutatott fel a szövetség mind a hazai, mind a nemzetközi bajnokságokon. Nem tudom ki most ott a vezetőedző, de ha még mindig Dobrádi Zsolti, akkor érezd magad megtisztelve, ugyanis az ország egyik legkiválóbb ökölvívójától tanulhatsz küzdősportot.


Azt, hogy pontosan mennyibe kerül a tréning, nem tudom megmondani, de hívd fel őket, és mindenről tájékoztatni fognak. Egyébként nem hinném, hogy 10 ezer forintnál többe kerülne a bérlet, ami egészen biztosan tartalmaz legalább 10-11 edzést.


#CHRILLEX

2019. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! és lányoknak is megéri oda járni? Nem lenne gáz 0 tapasztalattal menni? ( 17 éves lány vagyok :) )
2019. jún. 30. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem lenne gáz, hiszen mint mondtam, a kezdőknek külön tréninget biztosítanak. Az edzések ráadásul koedukáltak, ami elősegíti az intenzívebb fejlődést.


#CHRILLEX

2019. júl. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!