Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi különbség van a Scott...

Mi különbség van a Scott pados bicepsz gyakorlat és az állva kétkezes bicepsz gyakorlat között?

Figyelt kérdés

Kb ugyanaz csak az egyiken támasztod a könyököd ránézésre.

Nem edzettem még Scott padon sose, csak itthon edzek és kellene valami változatosság a kétkezes gyakorlat mellé, azt ha úgy van házilag összedobok valami hasonlót ha megéri.


2010. júl. 10. 02:56
 1/4 anonim ***** válasza:
a vállat kikapcsolja. amúgy ha változatosat akarsz, akkor célszerűbb lenne egykezes bicepsz gyakorlatokkal szórakozni, azt még könnyebb is házilag kivitelezni (bár nem vagyok az otthon edzés támogatója, mert minek beleölni annyi pénzt, amikor relatív kevés összegért már egy jól felszerelt teremben edzhetnél)
2010. júl. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A scott pados inkább a bicepsz alsó részére megy, és szabályosabb végrehajtást tesz lehetővé.
2010. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 clint ***** válasza:

sokak szerint csúcsositja a bicepszet a scott pad, sokak szerint meg ez genetika függő, viszont mindenképp jobban kihozza, és jobban bedurrantja.

Nekem a sima kétkezes állva bicepszezéstől, csak a karom körmérete durran be, de a scott padtól, meg jobban látszik a bicepszem.

2010. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem megéri.A bicepsz alsó részét célozza leginkább.Sokan nem nyújtják ki a kart teljesen,hogy nagyobb súlyal tudják csinálni,te nyújtsd ki teljesen.

Fordított fogással is szeretem csinálni alkarra.

2010. júl. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!