Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honnan tudnék túratárs embert...

Honnan tudnék túratárs embert keresni?

Figyelt kérdés
Itt a szünet és kiszeretném használni ezt az időt minnél több túrára. Mindig is érdekelt a természet, a túrázás, viszont nincs olyan személy aki ebben velem tartana!:( Pl szívesen elmennék a Pilisre, Csóványosra, Kékes tetőre meg ilyenek. Én egy 16 éves lány vagyok, szóval nem élettársat keresek, hanem csak túratársat! Hol tudok hasonló érdeklődésű embereket találni akik 25 év alatt is vannak? Előre is köszönöm!!

2019. júl. 7. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

"" élettársat keresek"" :) :)


De kár, már be töltöttem a 25 évemet!

2019. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jajj...de ügyes vagyok. Jól elkapkodtam, hogy azt írtam élettárs xD 21:15 nem baj az! A 25 év az tök jó! Ezt csak példának mondtam, hogy 25 év alattiak mert ilyen 30 körüliekkel nem szívesen mennék bárhova is. Fiú vagy lány vagy? :)
2019. júl. 7. 23:21
 3/3 subrette ***** válasza:

túratársat: turatars.hu -- sajnos most nyáron szünetel

nézd meg ezt is: setafika.hu

Keress nyílt túrákat, ahol ismerkedhetsz hasonló érdeklődésű emberekkel. Ilyenkor, nyáron vízitúráknak is érdemes utánanézni.

2019. júl. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!