Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van a gyúrós-poroknak mellékha...

Van a gyúrós-poroknak mellékhatásuk?

Figyelt kérdés

Konkrétan 4 "szer"-ről kérdeznék!


naNO Vapor

[link]


Cellmass

[link]


Animal Pak

[link]


NitroTech Hardcore

[link]


Ezek okozhatnak bármiféle agressziót? Vagy egyéb mellékhatásokat?

Gyorsan vázolnám miért!

Édesapám Amatőr testépítő és többek között ezt a 4"szer"-t alkalmazza rendszeresen. ÉS amióta ez tart sokkal agresszívabbnak tűnik nekem és 1000* több a konfliktus. Nem egyszer ez fizikai értelem is kap! :/


Előre is köszönöm a válaszotokat!


2008. nov. 13. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el, miket írnak róluk!

Az esetek 90%-ában ezeknek a készítményeknek nincs melléhatásuk, mivel nem gyógyszerek. Ezek koncentrált tápanyagok. Az agreszivitást pedig azért nem növelhetik, mert nem tartalmaznak, nem tartalmazhatnak hormonokat, hiszen ezek bevizsgált, bolti forgalomban kapható, bárki számára szabadon hozzáférhető termékek. Ha mellékhatásról beszélünk, akkor esetleg vérnyomás emelkedés, szapora szívverés jelentkezhet bizonyos termékek használata során, mivel koffeint, illetve egyéb élénkítő és "pörgető" anyagokat tartalmazhatnak ( a NO Vapor pl ilyen).

Az AnimalPakk egy komplex cucc, amiben rengeteg eszenciális zsírsav, aminósav és egyéb hasznos (és ártalmatlan) anyag van.

A Cellmass egy tömegnövelő, ami nagyrészt tejsavófehérje(ami nagyon egészséges) és cukor, a NitroTech egy tejsavófehérje, tehát ezektől nem kell félni.

Én ajánlanék a faterodnak valamilyen komplex multivitamint is, mint a Multi-X, de a NO-Vaporral azért vigyázzon, olvastasd el vele a tájékoztatót, mert ha mellette szed egyéb koffeintartalmú dolgokat (kávé, tea, energia ital), abból baja lehet még...

2008. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom mi a mellékhatásuk!


FOGKŐ és ez nem hülyeség ez halál komolyan mondom

amugy ezek táplálék kiegészítők és mint a neve is mutatja TÁŐLÁLÉK azé jók ezek mer ugyanazt a tálálékot tartallmazzák mint a táőlálék csak egy testépítőnek annyi táplálékra van szüksége az izmok miatt hogy annyit már nem is tud ennyi és evvel potolák ki

2008. nov. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
evvel pótolják ki
2008. nov. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

most nézem elég furán irtam

Én tudom mi a mellékhatásuk!


FOGKŐ és ez nem hülyeség ez halál komolyan mondom

amugy ezek táplálék kiegészítők és mint a neve is mutatja TÁPLÁLÉK ,azé jók ezek mer ugyanazt a táplálékot tartallmazzák mint a rendes kaja csak egy testépítőnek annyi táplálékra van szüksége az izmok miatt hogy annyit már nem is tud enni és evvel potolja ki

2008. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nano vapor esetleg de nagyon nem biztos

a nano vapor edzés előtt bepörget de azedzés után 1-2 órával már nincs is hatása ugyhogy nem hinném azt se hogyattól van

2008. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nagyrészt nincs, ezek csak kaják, már ami a tömegnövelőt, vitamint, kreatint illeti, de a többinek sincs nagyobb veszélye mint egy sajtburgernek. ha nem akad a torkodon, nem lesz semmi bajod...
2010. júl. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!