Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek fiatal vagyok hozzá?

Szerintetek fiatal vagyok hozzá?

Figyelt kérdés
Ugye vannak ezek az általában ingyenes kültéri kondi cuccok. Nyáron nem tudok menni edzésre, ezért szivesen elmennék ide kicsit sportolni. Szerintetek hülyének néznének egy 13-14 éves lányt (meg a barátnőmet aki 12) egy ilyen helyen? Én igazából attól félek, hogy nem vennének komolyan és csak „milyen cuki” meg nem tudom miket mondanának.

#tini #sport #kültériedzés #nemvennékkomolyan
2019. júl. 16. 01:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nézne senki hülyének, max. aranyosnak, de azon meg lépjetek túl.
2019. júl. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért hiszed, hogy akik kimennek oda edzeni azok majd veletek lesznek elfoglalva? Én is járok ki de azt se szoktam észrevenni, hogy kik vannak rajtam kívül. Köszönök nekik aztán edzek.
2019. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 nem azt mondom, hogy velem fognak foglalkozni, csak multjor is, amikor én éd a arátnőm épp használtuk az egyik izét elkldtek, hogy „ne ott játszunk mert valaki edzeni akar”
2019. júl. 22. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!