Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért lett ekkora divat az...

Miért lett ekkora divat az ultrafutás?

Figyelt kérdés

Azt látom mindenki ultrafutóakar lenni. Nem elég a maraton, félmaraton hanem 50-80-100 km-eket akar mindnenki futni.


Futó ismerősi körömben ez most a mánia. Igaz, hogy 6-7 perces km-el futnak de jó sokat mert az a jó, ahelyett, hogy megdöntené mondjuk a félmaratoni saját rekordját. Ismerősöknek kb 2 óra az átlag szóval lenne hely fejlődésre...


Valaki magyarázza már el nekem miért jó!?



#futás #Ultra #mánia #maraton félmaraton
2019. júl. 17. 10:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Azért mert nekik jó. Mit zavar ez téged?
2019. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Esetleg a kérdésre is válaszolsz vagy trollkodni jöttél? Második esetben ott a sarokban az X, nyomd meg szépen!
2019. júl. 17. 10:34
 3/22 anonim ***** válasza:
65%

Válaszoltam. Azért mert nekik jó. Az, hogy te képtelen vagy felfogni, hogy esetleg másoknak nem pont azok a prioritásai mint neked elég árulkodó.


Majd legközelebb még írd ki azt is, hogy "Miért jó valakinek, hogy csokit eszik? Nem értem." vagy "Miért hordanak mások fehér pólót? Érthetetlen!"

2019. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Vicc amikor ilyen 6 percekkel csoszognak egyesek de ők a nagy futók. Bocsi, nem simán futók, ultrák, ja így se helyes bocsi, ULTRÁK.


Gondolom te is ilyen vagy azért vetted ennyire magadra. 😁

2019. júl. 17. 10:46
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

Igazából az a vicc amikor valaki ide a GYK-ra jön hőbörögni, mert fáj neki, hogy mások nem úgy gondolkodnak mint ő.


Az ultramaraton nem a sebességtől ultra hanem a távtól.


További jó elégedetlenkedést! Most már tudjuk, hogy te vagy a legkirályabb, legokosabb futó!!!

2019. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem mondod tényleg a távtól ultra, huuu, ezt aztán nem tudtam.


Nem ez volt kérdés de mindegy.


Az a nagy helyzet, hogy a távot

2019. júl. 17. 11:17
 7/22 A kérdező kommentje:
A távot növelni nem nagy kunszt. Bárki képes rá. A tempó na az kihívás. Annak van sportértéke. Nem is foglalkoznak vele annyian. Csak azt látják, hogy hű 50km te mekkora futó vagy, ó te meg csak 10k futottál (igaz 40 perc alatt, de az kit izgat) nem baj, majd jövőre neked is jobban fog menni... 😂
2019. júl. 17. 11:20
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Igen, nyilván 50km lefutásának nincs sportértéke... Ne tartsd vissza magad, mesélj még a csodálatos meglátásaidról.
2019. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Uh látom nem érted, vagy nem akarod. Inkább ez utóbbi.
2019. júl. 17. 11:38
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
De értem, hogy idejársz hisztizni azon, hogy mások nem úgy gondolkodnak mint te.
2019. júl. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!