Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akropoleisz stúdióról bármilye...

Akropoleisz stúdióról bármilyen vélemény, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Főleg a légtánc érdekelne (ma lesz az első órám, szóval aki utólag látja a kérdést és érdekli írjon nyugodtan).

17/L



#sport #tánc #rúdtánc #fitness #légtánc #Akropoleisz stúdió #Akropoleisz
2019. júl. 22. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár nem friss kérdés, de leírom tapasztalataimat, talán másnak még jól jön:

légtornára mentem oda. 4 év légtorna van a hátam mögött, jártam már pár stúdióban, dolgoztam már pár oktatóval, de olyan nemtörődömséget, flegmaságot, amit ott láttam, még sehol nem tapasztaltam.


Lilla nevű oktatóról beszélek, a többihez nem volt szerencsém, mert elment a kedvem az elején már. Tehát ez a hölgy, aki egyébként egy tehetséges artista, oktatónak pocsék.

Szó szerint szart bele az órába, 3-4 eszközön folyt egyszerre az oktatás, 1-2 emberrel foglalkozott végig a 6 helyett, ez az ő kis belső köre lehet, a többiek meg csináltak, amit csak akartak. Úgy kellett folyamatosan szólnunk, hogy ugyan mondja már, mit csináljunk, vagy esetleg, ha már látja, hogy nem megy az elem, mutassa meg talán.

Látszólag meg volt sértődve, hogy dolgoznia kellett, egy gyors bemutató után sietett is vissza a kiváltságos kevesekhez.

Semmi struktúra, semmi terv, csak ami épp eszébe jut, már ha épp megerőlteti magát, hogy kiadjon egy elemet.

Mindez 3000 forint/óra. :D


Hozzátenném, a légtorna nem egy egyszerű vagy veszélytelen sport, és rendkívül felelőtlen egy edzőtől, hogy ennyire nem figyel az emberekre, arról nem beszélve, mennyire etikátlan.


Amikor először jártam ott, nem is mutatkozott be - ez volt tkp. a bemutatkozása. :)


3 ismerősöm járt náluk, mindegyikük benyomása pontosan ugyanez volt. Említették a kissé sznob belső kört, akikkel még hajlandó is foglalkozni az oktató, a többi ismerősömre ugyanolyan magasról tojtak.

2021. aug. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!