Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vélemények, tapasztalatok a...

Vélemények, tapasztalatok a rúdtánc illetve modern / kortárs táncról? 17/L, Bp.

Figyelt kérdés

Teljesen lezdő vagyok ebben a két tánc stílusban, néhány éve hagytam abba a néptáncot (kb 6-7 évig csináltam elég komolyan), azóta heti néhányszor futok vagy edzőterembe járok, hogy valamit csináljak, de egyébként nagyon hiányzik a tánc azóta. Eldöntöttem, hogy idén újból neki kezdek valaminek, és ezen a kettőn gondolkodom. Budapesti vagyok, szóval ha valaki ismer valami jó stúdiót, azt megköszönöm.

A rúdtánc nagyon különleges sportnak tűnik, mennyire vannak benne "táncos elemek" (mert első sorban én ezt szeretném csinálni) és kb. mennyi idő alatt lehet megtanulni "pörögni" meg komolyabb elemeket csinálni, ha rendesen heti 2x-3x járok el edzésre (azt hiszem elég kitartó vagyok, szóval ezzel nem lenne gond)? Mert kívülről irtó nehéznek tűnik.

A modern / kortárs tánc nagyon szép kívülről, inkább attól aggódom, hogy nem késő-e elkezdeni.

Minden beszámolót, aki űzi / űzte valamelyik sportot, felpontozok :)



2019. jan. 29. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem űztem semmit, de rúdtáncban állítólag fél év-egy év alatt el lehet jutni addig, hogy nehezebbnek tűnő elemeket is megcsinálj. nem azt mondom, hogy profi leszel ennyi idő alatt, de sok mindent meg fogsz már tudni csinálni.
2019. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!