Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A harcművészet/küzdősport...

A harcművészet/küzdősport kérdésekhez, miért írnak kocsmaszintű válaszokat?

Figyelt kérdés

Miért van az, ha valaki normálisan kérdez a témában széttrollkodják? Pedig lennének érdekes kérdések az önvédelem és harcművészet témában, de tele van hülye válaszokkal, meg felesleges vitákkal ami elrontja az egész kérdést és káros a normális válaszadás, igényes szintű vitatkozás szempontjából. Lehet olyan választ kapna valaki ami egyszer az életét menti meg az illetőnek! Vagy egy komoly sérüléstől megóvja! Egyébként akik trollkodással direkt félrevezetnek másokat erre nem gondolnak? Hogy talán pont emiatt lesz egyszer tragédia a vége?!

Az meg nem válasz, hogy mindig futni kell, van amikor egészen egyszerűen nem lehet! Az se válasz hogy a boksz elég, írom ezt úgy hogy én is nagy rajongója és űzője voltam/vagyok! Nem is igazán értem a moderátorokat miért hagyják ezt...



2020. szept. 29. 13:36
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

#30

7:08-7:36

Itt mondja el, hogy felvett egy furcsa pozíciót a mester amit a bokszer nem tudott támadni rendesen, akart egyet ütni és ő meg kitért előle és az orra alá vágott egyet.


Mondjuk az tényleg nem derül ki belőle egyértelműen, hogy csak egyet is ütött volna, de eléggé úgy hangzik... Egy ütéssel KO-t adott neki.

2020. okt. 10. 20:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!