Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hány gram zsírra van szükség?

Hány gram zsírra van szükség?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 13:58
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Meg ezekről a f*szom értelmetlen diétákról le kéne már kattanni.A 90 napos őrülettel meg a koplalással meg kókusz meg dinnye meg k*rva anyám diéta.


A diétának abból kell állnia először hogy lecsökkented a napi ch-t mert ez rakódik le de ha csak annyit viszel be amennyit elhasználsz akkor jó


Megemeled a fehérjebevitelt hogy a hájas dagadt testedet(ez minden okoskodó baromnak szól neked nem feltétlenül kell magadra venned)odébb tudd cipelni a maradék csökött izmaiddal és ne veszítsél többet(izmor).

Plusz kell még minimum napi 50g TELÍTETLEN zsír mert ennyi kell a szervezetnek ha kézen állsz akkor is.


Azt sem fogja fel a fogyókúrás kérdéseknél a sok ökör hogy nincs olyan f*szság hogy 6 után nem lehet enni.Ezzel csak azt éred el hogy reggel kizabálod a hűtőt és a katabolikus állapot miatt izmot veszítesz.



A másik amit a debilek nem fognak fel hogy diéta alatt TILOS gyümölcsöket enni mert a fruktóz lerakódik(esetleg aerob alatt belefér).


Szintén kitalálta a sok k*baszottul hülye kretén hogy a diéta azt jelenti hogy kevesebbet eszel vagy koplalsz.

LÓF*SZT.A diéta az hogy tudatosan eszel.Egy fogyókúrás étrendnek minimum napi 6 étkezést kell tartalmaznia.


Ezek a diéta alapjai.Nem kókuszf*szombaromság...Már a falra mászok az ilyenektől meg a "jaj sokat ettem?"azt evett annyit egész nap amennyi nekem 1 fél étkezés,meg a tv-ben látott rezgő k*rva anyám használ?Persze hogy használ.Azért b*szták ki a németek és pattintották le 1 pár klasszissal hülyébb társadalomnak meg azért van annyi dagadék az utcán mert használ


Bocs ha nyers voltam

2010. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Haxor nyugi :) Elhiszem, hogy eleged van, nem vagy egyedül vele. Viszont szem előtt kell tartani, hogy nem egy ember kérdezi tőlünk a dolgokat hanem rengeteg. Ez azzal jár, hogy 6000000X el kell mondani ugyan azt.


De, hogy én is beszálljak a vitába:

A telített zsírsavak elsődlegesen energia forrás, igazából túl nagy szerepe nincs.

Az egyszeresen telítetlen zsírok a sejtek építőkövei, nem lehet létezni nélkülük.

A többszörösen telítetlen zsírsavak pedig a hormonok előállításához szükségesek amik szintén rettentő fontosak. Ezért egy testépítőnek kész öngyilkosság a zsírt megvonni magától, hiszen ekkor visszaesik a tesztoszteron szintje is idővel.


Meg kell találni az arany középutat, olyan nincs, hogy nem kell, de vigyázni kell a túlzott fogyasztásával is. Ez az alapja mindennek a testépítésben, a mértékletesség. Minden hasznos, MINDEN, de csak egy bizonyos szintig. Az él egészségesen aki meg tudja állapítani ezt a szintet.

2010. aug. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
ez már ki kellett adnom... annyi baromságot olvastam a fogyikérdéseknél.Tegnap megemlítette nekem clint ezt a 90napos diétát.Kicsit utána olvastam...A pofám leszakad hogy mit be nem adnak az embereknek
2010. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Hallottam már róla, tavaly itt a fórumon :) Hát nekem is megvan a véleményem róla. Akkor én is ilyen kedvembe voltam mindenkivel összevesztem itt az oldalon. Egyszerűen nem fogták fel a dolgokat, ezért nem is érdekel ki mit gondol. Hiába az emberi hülyeség határtalan. Nem vagyok profi de úgy gondolom kezdő sem. Itt amúgy az a legnagyobb gond, hogy nem néznek utána a dolgoknak. Nekem az az első ha valami újat olvasok gugli, és pötyögöm is. Mindent meg lehet találni neten, minden egyes kutatást. Ha nem magyarul hát angolul!


És azért lehet beadni nekik mert nem ismerik a SAJÁT testüket sem. Husi XD meg 8 kocka, zsírátalakítás izommá X3

2010. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Ezért nem is válaszolok ott csak ha értelmes kérdést látok.Egyszerűen felbasz amikor 1 olyan tehén akarja nekem megmondani hogyan kell diétázni aki a születése tán 10percig volt az ideális testsúlyán azóta meg 2x annyi.Én még életemben nem csináltam diétát de az elméletet kb tudom mert bármikor kellhet.


A másik fele meg az anorexiás plázap*csák akik a "sok volt a reggelire 1 szelet vajaskenyér ebédre 1 kis szelet disznóhús vacsira[természetesen 6 előtt-.-]1 alma" című kérdéssel sokkolnak.És ha megmondod neki hogy ez k*rva kevés és még szar is akkor te vagy a hülye aki szart sem tud

2010. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Hát én azért már túl vagyok egy két diétán :) Mint már írtam máshol is hízékony vagyok, ami tök jó tömegelésnél de akár mennyire igyekszem nem sikerül jó arányban izmot felszedni csak zsírral együtt. Pedig elméletben mindent megfelelően csinálok. Talán a legutóbbi tömegelésem jó volt, mert akkor 10% testzsírról 12% ra ment fel csak. Ez +11kg volt, tehát magamhoz képest jó arány, bár nem tudom másnál mennyire az. De előfordult már, hogy 9% felment 18% ra. Bár ez csak az elején volt jellemző.

Volt már 30%is a testzsírom és volt már 7% is, tehát nem hinném, hogy nagy hülyeségeket írnék.


Igen azokat én is imádom amikor 1 szelet kenyeren vesznek össze. Volt már olyan, hogy hájas kövér nőnek neveztek itt az oldalon csak azért mert azt mertem írni, hogy reggelente két zsemlével indulok XD.

2010. aug. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Írtam volna le hogy én meg 10 tojással kreatinnal meg glutaminnal.Asszem az össze hízott volna 10kilót csak attól hogy elolvassa:D
2010. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Amúgy igen.A gyakorlati tapasztalat sokkal jobb mint az elméleti.De amíg nincs szükségem diétára addig nem próbálgatom mert elfogyok.Aztán ha meg kell akkor csak tudok valamit hasznosítani abból amit tudok.
2010. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Az biztos! :D

Koplalnak mert nem érdeklik őket, hogy fogynak. Nem akarnak izmos lábakat csak vékonyat. Igazából az az egy céljuk van, hogy full aránytalan, soványan hájas testük legyen. Pedig egy nő is lehet jó formában! Még ugyancsak! Nem értem miért jó ez nekik, engem taszítanak ezek a szuper modellek akiknek akkora a felkarjuk mint az himbilimbim. Na ne már! Mért nem próbálnak ésszel élni, és egy formába hozni magukat?

2010. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Erre nem válaszolok mert lehet kicsit(nagyon)soviniszta lennék.A pálcikák nekem sem jönnek be.Meg se merném b*szni mert összetörik ha betolom neki.Lehet vékony de azért ésszerű keretek között.Ha mást nem azt és annyit kell ennie mint nekem.Aztán majd ragad rá valami
2010. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!