Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen küzdősportot kezdjek...

Feketeruhasember kérdése:

Milyen küzdősportot kezdjek el hogy meg tudjam magam védeni?

Figyelt kérdés

Eléggé puhány vagyok. Az az igazság hogy egy papírzacskót sem tudnék szarráverni, teli szarral. Elmentem konditeremben erősíteni és a 2 kilós súlyzók emelgetése mellett próbaképpen beleütöttem egy boxzsákba de olyan gyenge a csuklóm hogy hátrabicsaklott és 1 hete fáj azóta is, pedig csak egyszer ütöttem bele. 185 cm magas vagyok és 87 kg de semmi izom nincsen rajtam kb olyan alkatom van mint egy nagy seggű csontos nőnek.


Szeretnék ezen változtatni, szeretnék egy sportot elkezdeni ahol rendesen kinevelnének és megtanítanák hogyan lehetek ütőképes.


Mit ajánlanátok?


2021. dec. 27. 22:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Az, hogy te meg bird magad vedeni nem a stilus fogja eldonteni, hanem maga az ember es az, hogy milyen szinten vagy."


Ami a stílustól függ. A stílus fejleszti az embert.

2021. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11-es barmilyen sparring alapu kuzdosport hatasos elesben ha megvan hozza a psychologiad. Legyen az box, birkozas, cselgancs, bjj, stb. Lenyeg hogy legyen kuzdelemben tapasztalatod. Hiaba iratkozol be te box edzesre, ha nincs farkad hasznalni az ott megtanultakat. Nincs ilyen hogy kimondott ez meg az jo.
2021. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

zacsi símogató, seggbe ujjacska és fülbe kuki

az a legjobb

2021. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
44%

Én azt se tudom, hogy miről beszélsz, 12-es. Igen, a box, kickbox, thaibox, birkózás, judo, bjj mind jó, elismert, bizonyítottan hatékony stílusok, jó edzésmódszerekkel. Bármelyikre mész, megtanulsz rajta bunyózni. Ezek jó stílusok. Te is ezt mondod, én is, mert ez az igazság.


"Nincs ilyen hogy kimondott ez meg az jo."


Dehogynincs, ezek a stílusok mind kimondottan jók.

2021. dec. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Wingcsunojjá
2022. jan. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!