Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Vitathatatlan 3-ból érdekel...

Vitathatatlan 3-ból érdekel milyen harcok vannak benne?

Figyelt kérdés
mint irtam a Vitathatatlan 3-ban vannak benne...3 harc érdekelne...amit Uri Boyka , Raul Quinones 'Dolor' és amit Turbo csinál...aki nem látta még a harmadik részt az csak abba segitsen hogy Uri Boyka mit csinál...ő már a második részben is szerepelt...köszi elöre is....pacsi
2010. dec. 1. 20:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm!

amugy 17 vagyok

1 évet judoztam 8 hónap kick-box 8 hónap muay thai most pedig 8 hónapja systemázok szóval nem vagyok a nullán...de azér szivesebben csinálnám azt amit Boyka mint amit most tanulok...

szerinted ennyi harcművészeti mult elég az MMAhoz??

tudom nem az idő számit hanem a tudás...de ugy mégis...köszi elöre is

2010. dec. 3. 18:17
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát ez kick-box, muay thai, judo sajnos még így is kevés, a systema az jó, de az inkább utcára való nem igazán ketrecbe/ringbe. Én azt mondom, hogy kezd a nulláról, az a biztosabb. Mellesleg ha látványosan is akarsz bunyózni,m úgy mint a Bojka a filmben, akkor ide nem muay thai kell, hanem inkább Taekwondo (ott nem csak erőset rúgnak, hanem látványosat is) állóbunyóra, és Brazil Jiu-Jitsu földharcra. Mondom, szerintem kezd előröl, mert hiába a judo és a thai boksz, sajnos sok ideig nem űzted (8 hónap az semmi!). Ütni nem tudsz normálisan (mert thai bokszon nem azon van a hangsúly hanem a térdrúgásokon, ezért kell ökölvívásra járni).

Szerintem kezd a nulláról, az a biztosabb. Hidd el majd megéri! Lehet nem azonnal, kell jó pár év (6 év, 2 év judo és ökölvívás egyszerre, majd 4 év taekwondo és brazil jiu-jitsu egyszerre, ezután a 6 év után már nyugodtan indulhatsz, persze először csak amatőr ketrecharcversenyen)

2010. dec. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja és még valami! Csak is ITF Taekwondo-t tanulj! Mert két fajta taekwondo van: WTF és ITF. Az ITF a keményebb. Azt tanuld majd.
2010. dec. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

köszi a segitséget de sajnos lakhelyem környékén lehetetlen lyet harcokat tanulni...utána néztem de ITF Teawondo és Brazil Jiu Jitsu sincs sajnos d köszi mindent

sziasztok

2010. dec. 4. 16:57
 15/16 anonim válasza:
tulajdonképpen boyka az steet boxos a rugásai turbo az nyilván boxoló dolor pedig olyan thai box,wing tsun kung fu keverék a rugások azok steet boxosak :)
2011. jún. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 stkstk válasza:
A brazil (Nemtudom hirtelen hogy mi a neve) az tuti hogy capoeira-s.
2016. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!