Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Amit most írok a Jumbo tápkieg...

Amit most írok a Jumbo tápkiegről esküszöm hogy minden igaz. Szerintetek vegyek mégegyet?

Figyelt kérdés
kb 4 hónapja vettem egy jumbot mert gondoltam kipróbálom én is.de a jumbo professionalt vettem mert iszonyú hízékony vagyok ezért a sima jumbo kilőve.emlékszem 4 vagy 5 kanállal kellett egy turmixba raknom.amikor kinyitottam és mertem 1 kanállal a porszemek maguktól pattogtak le a kanál széléről.ez lehet h az összesnél így van nem tudom!! viszont este ittam egyet aztán másnap edzés után mégegyet és azutáni nap 38.2 lett a lázam extrém has és fejfájás napokig!!és elnézést de szebben nem tudok fogalmazni de a székletem véres volt!!ez így ment 9 10 napig suliba se mentem.amikor elmúlt gondoltam iszom mégegyet ez tuti nem a jumbo miatt vollt..és másnap megint kezdődött előröl ugyanez..lehet vmi poshattat kaptam v mi a rák???:S:S
2010. dec. 5. 10:33
 1/5 A kérdező kommentje:
20/f
2010. dec. 5. 10:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy lehet érzékeny vagy valamelyik összetevőjére például.
2010. dec. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég nagy butaságot csináltál. Szinte minden kiegészítőt érdemes úgy szedni, hogy az elején keveset (mondjuk 1-2 kanállal) és fokozatosan növelni a mennyiséget. Te ha egyből 5 kanállal ettél, akkor gondolj bele, hogy mekkora terhelést jelent hirtelen a szervezetedre, ugyanolyan étkezés mellett. Plusz még azért is jobb így, mert így kiderülhet, hogy érzékeny vagy valamelyik összetevőre, és nem egyből megeszel belőle egy halommal.
2010. dec. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű hogy valami alergiás reakció lehet, megoldás pofon egyszerű ne igyál jumbo-t.
2010. dec. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy sz@r helyről vettél kamut...


Mondjuk én magamnak keverem itthon a tömegnövelőt (Power prot+Malto+Dextróz)

2010. dec. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!