Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoftosok VS. Küzdősportot/h...

Airsoftosok VS. Küzdősportot/harcművészetet űzők?

Figyelt kérdés
Küzdősportra járni vagy airsoftozni a jobb? Ha valaki akar egy kis kreatívabb mozgást és adrenalint, akkor melyik ajánlott?
2011. aug. 30. 12:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
HA játékfegyveresek és küzdősportolók csapnának össze a sportolók nyernének de ha valódi katonák, tegyük fel Spetsnaz akkor a küzdősportolóknak esélyük sem lenne, nem csak a fegyverek de még közelharcban is az elit katonák nyernének. Mondjuk egy egyszerű közlegénnyel más a helyzet, mint az orosz különleges alakulattal :D
2011. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ha meg lőfegyver nélküli harcban magyar katonák néznének szembe mondjuk komoly képzést kapott magyar harcművészekkel, akkor is lenne nénéz.

azt elhiszem, hogy a leg leg specebb katonák erősek, bár nyilván vannak baromira tehetséges és veszélyes harcművészek is, akik hozzájuk foghatók.

2011. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Küzdősportba bár én rutinosnak mondom magam mert bunyó terén jó vagyok.

Van birkózó múltam

Több kung fu stílust tudok

Van kickbox múltam

Asszem nem lehet a kettőt összehasonlítani de ezek hasznosabbak mind az airsoft. Lehet meglősz engem

de abba nem fogok belehalni te viszont abba lehet belehalnál amit utána kapnál.

Mondjuk attól még nem akarlak bántani félre ne érts csak hát a kettőt próbálom összehasonlítani.

2013. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!