Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ajánlanátok olyan tömegnövelők...

Ajánlanátok olyan tömegnövelőket mondani, amikben komplex ch van? Ezáltal napközben is fogyasztható.

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 14:00
1 2
 1/18 dirtboy ***** válasza:
tudtommal mindegyik tömegnövelő fogyasztható nappal,estére nem is kell ch hanem csak inkább protein.
2011. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem jól tudod, az ilyen Scitec Mass-féle "tömegnövelők" ch tartalma teljes egészében dextróz-maltodextrin, amik napközben csak hízlalnak, ezért csak edzés után ajánlatos őket fogyasztani...Esetleg még reggel, ébredés után.
2011. szept. 18. 14:40
 3/18 dirtboy ***** válasza:

jjjjaaaa a mass azt nem is vettem figyelembe az egy rakat szar, nem is tudom van e aki veszi egyáltalán.

a többi az mind mehet egész nap nem is merek ugyan minden tömegnövelőt de amiket ismertek az tudtommal mind jó egész napra.

2011. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 dirtboy ***** válasza:
ja azt elárulom hogy én tömegnövelőben a max gain plus-t szedném,de csak akkor jó ha a protein bevitel meg van rendesen és csak ch kell több.
2011. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Vegyél zabot, és keverd össze valami fehérjével. Legolcsóbb, és legjobb. :D
2011. szept. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mindenki oda van ezért a max gain plus-ért... mi olyan jó benne?:D
2011. szept. 18. 15:53
 7/18 A kérdező kommentje:
Power Proteint fogyasztok fehérjekiegészítésre...
2011. szept. 18. 15:53
 8/18 dirtboy ***** válasza:
viszonylag olcsó az adagja,és ha jó, a kajád akkor kiválóan hat és nem zsírosít mint a jumbo
2011. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

És azt lehet napközben fogyasztani?

linket tudnál dobni esetleg, hogy honnan tudok rendelni?

Universal Gaint Fast-ról mi a véleményed?

2011. szept. 18. 15:57
 10/18 dirtboy ***** válasza:

lehet persze napközben is

a másik is jó,amiért azt mondom hogy jó a max gain azaz hogy ha már nekem mondjuk tömegnövelő kell az azért van mert több ch kell és nem azért mert több protein.ha tobb protein kéne akkor power proteint vennék nem tömegnövelőt.

én ezért mondom hogy jó a max gain mert viszonylag olcsó és sok benne a ch ahhoz képest hogy milyen kis adag kell belőle.

2011. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!