Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ajánlanátok olyan tömegnövelők...

Ajánlanátok olyan tömegnövelőket mondani, amikben komplex ch van? Ezáltal napközben is fogyasztható.

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 14:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Értem! Most nézem, hogy ha Serious Mass-ot veszek esetleg, azzal sem járok rosszul, mert bár ott 334g egy adag, azt 3 felé elosztva, az kb 111g, és abban van 80akárhány g ch.

Szóval kb ugyanott tartok ezzel is.:)

2011. szept. 18. 16:23
 12/18 dirtboy ***** válasza:

ja a link:

[link]


vagy itt is lehet,végül is sok helyen kapni: [link]

2011. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 dirtboy ***** válasza:

igen de itt jön az hogy azt mondod hogy nem jó dextrózt meg maltodextrint napközben fogyasztani.

amit írtál az tiszta maltodextrin,és ha megnézed ajánlják reggel,délután és edzés után is.

a max gain is ilyen annyi hogy az dextrót meg malto keverék de nem zsírosodsz tőle napközben sem.

2011. szept. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

A Serious Mass kb 250g-os ch tartalmában kb 20g csak cukor. Többi biztos valamilyen komplex ch.

A max gain plus-ban is ha dextróz van meg malto ugyanúgy elhízhatok tőle :S

Lehet marad a fehérje+zab.

2011. szept. 18. 16:48
 15/18 dirtboy ***** válasza:

hát figyu itt írja a szakértő hogy miből áll:


Kérdés (2011. 09. 14.)

Üdv! Érdekelne hogy a Serious Mass szénhidrát részét milyen ch-k teszik ki? Napközbe lehet inni 1-2 turmixot? (egy adagot elosztva több részre...)


Válasz (2011. 09. 15.)

maltodextrin a szénhidrát tartalma. mehet napközben a turmix, ha belefér az étrendbe


ha te nagyon zsírosodó fajta vagy akkor hanyagold,és maradj a zabnál. de a tömegnövelők ch tartalma vagy vitargo ami ritka vagy dextroz vagy malto ból áll.

vagy még esetleg olyan tömegnövelő van mint a jumbo de az pláne hogy zsírosít.

2011. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
HEHE, ezt a kérdést én írtam a shop.buildernek!:D
2011. szept. 18. 19:14
 17/18 dirtboy ***** válasza:
hát akkor meg hogy ment ki a fejedből hogy malto van benne?
2011. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mert e-mailt nem kaptam a válaszról, a shop.buildr-en meg nem láttam:S
2011. szept. 18. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!