Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meddig fogyasztható a fehérjet...

Meddig fogyasztható a fehérjeturmix?

Figyelt kérdés
Elkészítem itthon, magammal viszem, s 2-3 óra múlva fogyasztom az rendben van? Vagy akkor kell elkészíteni, mikor el akarom fogyasztani?
2011. júl. 2. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem egyszerűbb ha belerakod a port a shakerbe és fogyasztás előtt engedsz rá vizet? friss is,vinni is egyszerűbb,minek bonyolítani???
2011. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én mikor shakerbe vittem csak a port, akkor hozzáolvadt a falához ilyen melegben. És nem oldódott fel rendesen. Szóval az nem a legjobb. :D
2011. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is így jártam, mint a 18:05-ös válaszoló, ezért kérdeztem rá. Valaki tud a kérdésemre válaszolni? :)
2011. júl. 2. 18:37
 4/11 anonim ***** válasza:
ne haragudj,de az első válasszal mi a bajod???? minek készen vinni magaddal?
2011. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem kell idegeskedni :). Értékelem amit írtál, de nem a kérdésemre válasz. Persze célszerűbb lenne, de mint írtam, nekem is beleragadt a por a melegben a shaker falára. Alap, hogy ez volt az első, amit próbáltam, de nekem jön be. Ezért kérdeztem, amit fentebb látsz, arra várom a választ, köszönöm!
2011. júl. 2. 18:44
 6/11 A kérdező kommentje:
*de nekem nem jön be
2011. júl. 2. 18:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Szívből kívánom hogy ez legyen az életben a legnagyobb problémád! :)

Én olyat szoktam guggolni hogy néha okádok esetleg összeesek a kimerültségtől,abban a helyzetben nem érdekel az oldódás,meg amúgy se nyavalygok ilyesmin.

Ha téged zavar akkor a kérdés jogos,hűvösben semmi baja nem lesz...

2011. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
énis elkészitem előbb. semmi baja nem lesz. én a kezdetektől igy csinálom :D
2011. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Igen, sajnos zavar, nekem a darabos dolgoktól kell hánynom... Ezvan xD.
2011. júl. 2. 18:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Hozzá olvad a shaker falához a por, b*szdmeg ez fájt. Mit isztok ti? Nem fehérjét az tuti. Esetleg vizes shakerbe rakod bele, akkor odaragad, de ha rendesen rázod amikor rányomod a vizet, akkor is simán feloldódik.
2011. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!