Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Pavel Tsatsouline Meztelen...

Pavel Tsatsouline Meztelen harcos c. könyve lényegretörőbb mint Paul Coach Wade Fegyencedzés című könyve?

Figyelt kérdés
Elolvastam a fegyencedzést,de nekem unalmas volt tele rizsával és a tolóckodásról pl. semmit se találtam.Melyiket érdemesebb használni thai box mellé?

2012. ápr. 8. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a tolódzkodásra gondolsz volt róla szó...kb fél oldal ami szerintem bőven elég mivel "egyszerű"(ezt értsd úgy hogy nem kell túlmagyarázni) gyakorlat.

Pavel könyvét nem olvastam de ha jól tudom csak fekvő és guggoló gyakorlatok vannak benne.

Nem tudom egyébként hogy a fegyencedzésbe mi volt a rizsa a könyv kb 75%a csak a gyakorlatok bemutatásáról szól.(Az is igaz hogy nem unintelligens tiniknek írták....)

2012. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A meztelen harcos a maximális erőre és technikai dolgokra ment rá. Az egykezes fekvő és az egylábas guggolást mutatja be, mivel a benne bemutatott GTG rendszer 2 gyakorlatra van optimalizálva.
2012. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1.válaszoló ráéreztél a dologra.A kérdező azaz én egy türelmetlen fiatal aki minél hamarabb fejlődni szeretne,DE 2 éve thai boxolok egy évig pedig testépítéssel foglalkoztam mindenféle protein turmix és barátai nélkül.És most szeretnék egy olyan életformát összeállítani amitől ha hosszútávon is,de erősödjek miközben a harctechnikám is fejlődik.Én nem találkoztam azzal a résszel amiben kifejtené a tolóckodást.Esetleg meg tudnád mondani hányadik oldalt találom meg?
2012. ápr. 8. 20:01
 4/5 anonim ***** válasza:

98. oldalon van :)


Én fegyencedzés gyakorlatait haszálom edzésre most a felemás fekvőtámasz(labdával) én súlytárcsákat használok)) gyakorlatnál vagyok és nekem sokkal tricepszgyilkosabb mint a tolódzkodás


(mondjuk nem is 2x20at csinálok hanem általába 4-5x 15-20at a fél egykezes fekvő is megy már de lassan haladok hogy minél többet ki tudjak hozni magamból)

2012. ápr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnézem azt az oldalt.Egyébként én is keveseltem az edzésterveket és kicsit nagyobb tételben csinálom a gyakorlatokat.
2012. ápr. 9. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!