Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzés vagy meztelen...

Lee12 kérdése:

Fegyencedzés vagy meztelen harcos? Melyiket érdemes elolvasni ha főként megakarunk erősődni és ehhez edzéstervet kapni?

Figyelt kérdés

mert a meztelen harcos kicsit olvastam de abban inkább csak a gyakorlatokról írt

amúgy tényleg fő cél hogy megerősődjek(így is azért erős vagyok de sosem árt a fejlődés és némi izomszerzés)

akkor szerintetek melyiket olvassam inkább el? és neten van fönn valami oldal ahol el lehet olvasni a könyvet(nincs pénzem megvenni)


2012. márc. 6. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
mind a kettő jó könyv,de szerintem a fegyenc pontosabban,világosabban,jobban követhetően van felépítve.
2012. márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
esetleg netes linket nem tudsz az olvasásához? a meztelent már megtaláltam
2012. márc. 6. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem megvan mind 2...

de a meztelen harcos jobban bejött(eddig 2x olvastam, és most olvasom harmadszor) de mint azt olvashattad ez csak 2 gyakorlattal foglakozik igazán, az egykezes fekvő és az egylábas guggolás, már megy mind2 de a szabályos 1kezes még mindig nehezen

a fegyencedzést az letöltöttem talán az Ncore(vagy min van fent)

de szerintem itt 2 táborra fogunk szakadni, mert a lényeg ugyan az, de maga a leírás teljesen különbözik

de a GTG tényleg páratlan edzésmód ha edzésmódról van szó akkor ez a legjobb

2012. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
könyvtárban szerintetek lehet találni ilyen könyveket?
2012. márc. 12. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem az a jó, ha a 2 könyvből gyúrsz 1et és az alapján állítod össze az edzéstervet.
2012. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!