Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen edzés segitségével...

Milyen edzés segitségével látványosan izomnövekedést elérni otthon?

Figyelt kérdés

Van egy 33kilós súlyom, 13kilós súlyom, egy darab 9kilós egy kezes, egy darab 5kilós egy kezes.

Eddigi edzésem:

fekvenyomás: 33kg - 15-12-10-10

Bicepsz állva 13kg - 15-12-10-10

Bicepsz kalapács 9kg - 15-12-10-10

Koncentrált bicepsz - 15-12-10-10

Húzódzkodás - össz 30



2012. jún. 8. 01:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Így kezdjed egy-két hónapig: [link]

Majd utána mehet osztott edzés. Viszont kellenének később nagyobb súlyok, mert ezeket a pici súlyokat hamar kinövöd majd.


A legfontosabb a kaja, legyen tömegnövelő étrended, napi 2-2,5g*testtömegkg fehérjével és 5-6g*testtömegkg szénhidráttal (ch).

Itt találsz tömegnövelő mintaétrendeket és tápanyagtáblázatot is: [link]

2012. jún. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azért remélem van hátad meg lábad is.

Meg tricepszed.

És hogyhogy a napi hatezer felülés kimaradt a kockahashoz??

2012. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát az igazság az, hogy a lábom nem valami vastag, a hasamon meg halványan látszik a leg felső 4 kocka, a hátam azért elég szép, de a bicepszem látszik rendesen, de a tricepszem alig hogy... 33cm-s karom van és 16 éves vagyok, 66kg, 180cm
2012. jún. 8. 16:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vastag a lábad, akkor pláne kellene guggolni, kitörést végezni. Nem szabad egyik izomcsoportot sem kihagyni az edzésből. Többit leírtam az elsőben.
2012. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké. Légyszives állitsatok össze egy edzéstervet nekem
2012. jún. 8. 17:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Az első kommentemben linkeltem egy jó tervet az jó lesz egy hónapig, majd utána mehet osztott edzés.
2012. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De én jrtam kondi terembe, csak be zárt és itthon is szoktam edzeni valahogy, szerintem az az edzés terv nem jó nekem
2012. jún. 8. 18:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Pedig az otthoni terv. Na akkor írok egy osztottat, hát ha jobban tetszik:

H: mell-bicepsz

mell: fekvőtámasz, fekvenyomás, tárogatás, tolódzkodás két szék között.

bicepsz: bicepsz állva kétkezessel, egykezessel, koncentrált vagy kalapács.

has: 3*30 hasprés, 3*20 lábemelés függeszkedve


Kedd: láb: guggolás, egylábas guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás, vádli állva egylábas


Cs: váll-tricepsz

váll: egykezessel nyomás fejfölés, oldalemelés, oldalemekés döntött törzzsel.

tricepsz: kétkezessel homlokra engedés fekve, egykezessel tarkóhoz ülve, hátsótámaszos tolódzkodás.



Péntek: hát: húzódzkodás, evezés kétkezessel, evezés egykezessel, csuklyára egykezessel vállvonogatás (háthoz tettem, mert ide jobban befért mint a vállhoz), hiperextenzió (hason fekve homorítás)

has: hasprés, lábemelés.

2012. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha otthon akarsz edzeni, és semmi kondis tapasztalatod nincs, akkor villámgyorsan felejtsd el a súlyzókat és vásárold meg a fegyencedzés című frenetikus könyvecskét:P
2012. jún. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értek egyet. Miért ne lehetne súlyzózni is? Ha arra gondolsz, hogy helytelenül hajtaná végre a gyakorlatokat, akkor ugyanez a fegyencén is fennáll. Ott is csak könyvből nézed ki, hogy mit hogy kell. A súlyzós edzéshez is vannak itt leírások, képek videók, hogy kell végrehajtani: [link]


Egyébként 1-2 hét múlva jön ki a 2. része a fegyencedzésnek, én is megnézem majd, mert amúgy jónak tartom, de lehet kombinálni a súlyzós edzéssel is. Ez az 1. kötet végén is benne van, hibrid edzésnek nevezik.

2012. jún. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!