Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tudtok javasolni olyan harcmüv...

Tudtok javasolni olyan harcmüvészetet ami az utcára is jo?

Figyelt kérdés

olyat amit ha megtámadnának tudnám használni.az ütések/rugások kivédésére teszik a hangsulyt és a támadásra. néztem sok harcmüvészetet de a legtöbb a látványosságra megy.utcán nem nagyon tudnám hasznositani.

egy valami tetszet de nem tudom hogy hivják ezt a sportot.


04 :02 .-nél van


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.

2012. jún. 23. 05:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

kyokushin karate megfelel, ha harcművészetet akarsz. Egyébként kudo, de az küzdősport.

Egyébként gázspray,mert egyik küzdősporttal sem fogsz menni semmire

2012. jún. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Box , K1
2012. jún. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kali,jeet kune do,wing chun,jujutsu,ninjutsu.Kezdd el,amelyik szimpatikus.
2012. jún. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Krav maga - a rendőrök is azt tolják, nem véletlenül...
2012. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Böllön, az való a keményf@szú szittya gyerekeknek!
2012. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Bratilla válasza:
Sokan szidják a taekwondót, de én pár napja tapasztaltam, hogy valójában mennyire hatásos. Soha nem azért tanultam, hogy utcára használjam, de egyik este mégis rákényszerültem. Néhány fickó elkezdett velem kötözködni, elég kihalt volt a terep, és hát elég jó erőben voltak, és látszott rajtuk, hogy értenek a verekedéshez. Az edzésen tanult rúgásokkal nagyon jól távol tudtam őket tartani, és egyszerre több ellenfél ellen i tudtam alkalmazni, mert edzésen is gyakoroltuk. Az első embernél pánikoltam, őt fejbe rúgtam, a másik kettőt már "csak" hasba. Nem akartam őket bántani, mert nem élhetek vissza a tudásommal, ezért inkább otthagytam őket, félig futva. Mondanom sem kell, nem követtek :P Amúgy én WTF taekwondózom, ami inkább sport, de mint láthatjuk, jól bevált. :)
2012. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de a rendőrök nem "krav magát tolnak." Inkább japán ju jitsu-t. A régi ju jitsu edzőm régebben kommandós volt, most közelharc oktató a rendőrtiszti főiskolán. Jelenleg három ju jitsu mester foglalkozik velünk, az egyik rendőr, a másik kettő pedig szintén magas rangú rendőrtiszt, és a terrorelhárításnál dolgoztak. Továbbá elég sok rendőr jár hozzánk edzésre...
2012. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a rendőrök közt is van több féle rendőr és van olyan ahol krv magáznak..nálunk edzésen vannak rendészek ők is tanultak kravot

am meg a krav maga gyorsan tanulható de ha előtte boxolsz vagy nyomsz kis karatét vagy hasonlót az nem árt;)

2012. jún. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Bratilla válasza:
Nálunk talán a legtöbb rendőr ITF taekwondo edzésre jár :P Én WTF-es vagyok, ott is van rendőr.
2012. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A japán ju jitso tényleg jó, de a rendőrök azért használják mert az a legjobb az emberek elfogására(kicsavarják az izületeiket, és nem szétütik a fejüket)
2012. jún. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!