Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha 3-4-en leszólítanak vereked...

Ha 3-4-en leszólítanak verekedni mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nem vagyok félős fajta..önbizalmam elég nagy de ha 4en vannak mi a teendő, igaz hogy csak a 4ből egy mondta .

Szerintetek?Ti mit tennétek? kb. 1 éve kyokushin karate-zom

Úgy érzem elbírok velük/vele de ha egyet földre viszek, a többi netán rámtámadna?



2013. nov. 13. 18:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
55%

Nemrég volt fent egy olyan kérdés, hogy egy szegény srácot 2-2 elleniben úgy hátba rúgták, hogy lebénult.

Szerinted?


Ja, és ő is űzött 7-8 éve valamit.

2013. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

de nem velem egykoruak gondolom (14 éves vagyok )

és akikkel lenne a verekdés ők is

2013. nov. 13. 18:58
 3/28 anonim ***** válasza:

Attól még tehettek kárt egymásban. Ők mondjuk huszonévesek voltak, de attól még ti is szépen össze tudjátok verni egymást. Nem babák vagytok már.


Értem én, hogy nagy önbizalmat adott a sport, meg ilyen korban szoktak menni ám a nagy buzgálkodások, de ne keresd az utat, csak hogy harcba kerülhess. Főleg, hogy ha csak leszólít, és te kezdesz verekedni, akkor az nem számít önvédelemnek, így jogilag te jössz ki rosszabbul. Ha te egy beszólás ürügyén felcukkolod, szintén. Az, hogy küzdősportolsz, és erre használod fel, még tovább súlyosbítja.


És ismétlem: járhatsz te egy éve karatéra, négyen úgy el tudnak továbbra is p1csázni, hogy jobban meggondolnád, ha valóban tisztában lennél vele. Hiányzik neked egy levert vese, egy kivert fog, egy törött állkapocs, egy végtag, ami talán a sportolásodban is akadályt jelentene?

2013. nov. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
63%

ha van ilyen, akkor addig szoktam b@ ztatni az embert mígnem rákészül támadni...na akkor ott bedarálom, mint a mákot a daráló.

suliban volt nekem ilyen, ugye nem volt a homlokomra írva, h junior országos bajnok karatéban...

és hát elsőben beleszóltak...persze a legnagyobb negyedikes.

én már akkor tudtam, h ez egy rutin feladat edzésen...

direkt kötözködtem velük, mígnem az egyiknél elgurult a gyógyszer, és meglökött, az kapott elsőnek egy mawashi gerit, majd a másik is, mert hátulról megpróbált lefogni...

utána mindkettő ült a földön a lábam előtt, és a fejét fogta...

másnapra meg volt a hírem a suliban...odajött egy szintén negyedikes, és csak annyit kérdezett h miért nem mondtam h én junor bajnok vagyok.

erre csak azt mondtam, h ők sem mutatkoztak be.

ekkor a csávó vette a lapot, és bemutatkozott, lekezelt velem, majd szent volt a béke.

2013. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm A válaszod! Hasznos! De te most mit tennél a helyembe? Beszolnak hogy Jáccuk le' mit mondanál vissza vagy mit tennél? Vagy ha esetleg rád támadnának? Választ előre is köszi :)
2013. nov. 13. 19:21
 6/28 A kérdező kommentje:
Vagyis szerined akkor verekedjek ha ők kezdeményezik?
2013. nov. 13. 19:28
 7/28 A kérdező kommentje:

Nem akarom hogy azt higgyék gyáva vagyok.. szerintem odamegyek és leverem a pi***ba...

többi meg ha látja hogy azt az egyet megvertem kritikusan akkor nem lesz olyan bator.

2013. nov. 13. 19:30
 8/28 anonim ***** válasza:

az a lényeg,hogy ne hagyd semmikor se,soha hogy irányítva legyél.

ne ő szabja a feltételeket,hogy hol és mikor,ne sodródj.

és ne reagálj,hanem kezdeményezz,te irányítsd a helyzetet.

figyeld ki a szünetben amikor elmegy a retyóra,menj utána és mond neki-most lejátszhatjuk-aztán berugdalod a fejét a wc kagylóba.

2013. nov. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
De érted ez is gyávaság hátbatámadás.. jobban szeretnék vele szemtől szembe verekedni hiddel jobb lenne így csak 4el mit kezdek ha 1ik megvan gondolom a többi beszarik, aztán mae geri , mawsahi geri és annyi nekik
2013. nov. 13. 19:33
 10/28 anonim ***** válasza:

akkor viszont nagy csinnadrattával ki kell alakítanod a párbajhelyzetet az udvaron,szünetben.

úgy nem fog beavatkozni a többi.

mond az osztálytársaidnak,hogy bunyó lesz,jön mindenki nézni.

ilyenkor automatikusan mindenki számára egyértelmű,hogy párbaj lesz 1 vs 1.

gyerekeknél kamaszoknál 99%ban így történik.


és a végeredmény tekintetében egyáltalán nem gyávaság amit írtam először,hanem egy hatékony és diszkrét megoldás.

2013. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!