Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha 3-4-en leszólítanak vereked...

Ha 3-4-en leszólítanak verekedni mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nem vagyok félős fajta..önbizalmam elég nagy de ha 4en vannak mi a teendő, igaz hogy csak a 4ből egy mondta .

Szerintetek?Ti mit tennétek? kb. 1 éve kyokushin karate-zom

Úgy érzem elbírok velük/vele de ha egyet földre viszek, a többi netán rámtámadna?



2013. nov. 13. 18:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam 1 éves karatéban engem szétvertek volna.A mawashi gerit felejtsd el,1 év után tuti nem tudsz elég erőt belevinni.Inkább ütéseket gyomorszájra,állra,orra.Bordára ne!Ha meg nagyon huszárkondi akarsz a rúgásokkal akkor meg mae gerit állra(ezt a legegyszerűbb erősen rúgni).A földre vivést is hagyd nem hiszem hogy elég gyakorlott vagy szóritásokban,és a földön tényleg könnyű célpont vagy.Én azért elkerülném a verekedést.Főleg ha gyakorlott verekedők.Remélem tudtam segíteni.Szintén 14/f.
2013. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ja ha tényleg ilyen kemény gyerek de csak a satufogástáncban akkor verd szét a fejét helyettem is.Utálom az ilyen kőkemény verekedőket akik egyszer nem nyújtották ki a kezüket,csak mindenki nyakára ráugrálnak.Szóval tényleg tanulja meg mi az a igazi küzdelem.
2013. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elég gyakorolt vagyok szerintem fogásban dobásba ütésben rúgásban!! fogásban szintén birkozni jártam még kisebb koromban egy pár dolog azért megmaradt!

2013. nov. 14. 19:54
 24/28 anonim ***** válasza:
52%
Most komolyan: miért akarsz verekedni? Ettől fogod férfinak érezni magad? Hány éves vagy? 16?:) Nem értelek mire jó ez. Ez sajnos eléggé befolyásolható és gyenge személyiségre utal, hogy téged így bele lehet vinni dolgokba. Próbálj meg felnőni és férfiként viselkedni.
2013. nov. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
46%

fuss, (próbálj meg elmenni onnan) ha ütnek, üss vissza

Könyököd térded sokat használd, lágy pontokat támadj :)

2013. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem mondani hogy a legidegesítőbb rúgás mawasi geri combra izomból.4 után az illető ősszefossa magát.
2013. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
3-4 támadó esetén a jog szerint feltételezheted, hogy az életedre akarnak törni, ergo meg is ölheted őket.
2014. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
ja csak egyrészt nem képes rá.. plusz valószínű nem akar azzal a tudattal együtt élni, hogy megölt valakit
2014. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!