Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a teendő ilyen esetben?

Mi a teendő ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap feltettem egy emésztéssel kapcsolatos kérdést. Úgy néz ki, hogy a túl magas, vagy egyszerre túl magas fehérjebevitel terheli meg az emésztésem. Lehet abból bármilyen hátrányom, bajom hosszútávon, ha emiatt robbantgatok? Esetleg nincs valami kaja vagy cucc, amivel könnyíthető lenne a fehérje emésztése?

2013. máj. 24. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nyilván nem előny, ha nem emészted meg rendesen és a fele sem szívódik fel a tápanyagokból. Hogy ebből lehet e szervi gond azt nem tudom, de vannak emésztést elősegítő anyagok, pl a bromelain, keress rá, van pl a Scitec cégnek is.
2013. máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a fehérjeport ezért emésztem jól, mert benne vannak ezek az enzimek. Ahha, ez is kiderült. :)
2013. máj. 24. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Az lehet.
2013. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerinted nem fura, hogy a hallal nincs ilyen problémám, csak a csirkével és a túróval?
2013. máj. 25. 12:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fura, a halat én is könnyen emésztem.
2013. máj. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!