Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit sportoljak a lentiek közül?

Mit sportoljak a lentiek közül?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és most hagytam abba a focit (4 éve csináltam). Elég vékonyka vagyok, és bár nem vagyok alacsony, alig van izmom. Ezért az új hobbim az otthoni testedzés. Már vettem is egy könyvet, a Fegyencedzés c. könyvet.


De emellett szeretnék elkezdeni versenyszerűen sportolni. Budapest belvárosában lakom, és két sport van ami iszonyatosan tetszik: a taekwondo és a falmászás. Szerintetek melyiket lenne jobb? Valami közelemben lévő edzőterem? Mindenkinek köszönöm aki egy kicsit is segít!



2015. júl. 27. 10:55
 1/3 anonim válasza:

Én kipróbáltam elég sok mindent az évek során jelenleg a bokszolok. A taekwondot nem ismerem nagyon de küzdősportnak nagyon ajánlom a bokszot, ha persze normálisak az edzés körülmények.

A falmászás is jó de akkor én már sziklamászást is csinálnék .

A fegyencet én is csinálom elég jó.

Amúgy rengeteg nagyon szép sport van amiket szeretek úszás, tenisz, kerékpározás, futás meg van még egy csomó.

Válassz kedved szerint.

2015. júl. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. júl. 28. 09:26
 3/3 anonim válasza:

Én 3 éve mászok falat és nagyon tudom ajánlani. Télen terem, nyáron szikla. Mi a jó a falmászásban?

Komoly pszichológiai akadályokat kell legyőznöd, így sok minden fejben dől el, legyőzheted önmagad.

Minden izmodat fejleszti (leginkább a hát és karizmokat)

Nagyon jó közösség a falmászók közössége.

Jó stresszlevezető, bár ezt azt hiszem a küzdősportról is el lehet mondani. :)

Legtöbben akik kipróbálják (te ráadásul céltudatosan sportot keresel) rákattannak rendesen.

2017. szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!