Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen trükköket érdemes...

Milyen trükköket érdemes tanulnom parkourban?

Figyelt kérdés

Az van hogy egy város átfutást tervezek hogy felmérjem magamat hogy terepen mennyire vagyok jó mert eddig még csak gyakoroltam. Az alapokat tudom már(speed,lazy,thief,safety,kong és a monkey vaultokat)a dasht egyelőre csak próbálom.

A kérdésem az lenne hogy ezeken kívül minek veszem hasznát még a városban?(Vidéki város)Nem a látvány a célom.Elnézést a hosszú szövegért.



2015. szept. 26. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A leg alapabb mozdulatokat, mint például a biztonságos roll, kirántás, cat, minél nagyobb ugrás (precíz)...
2015. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ.Egyéb trükköket ezeken kívül még?(pl double kong stb.)
2015. szept. 27. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Az már nem igazán alaptrükk. Az már inkább kombináció. De akkor tudok mondani, olyat hogy kongprecíz, lazyprecíz, kong to cat... Kreativitással te is tudsz ilyeneket alkotni :D
2015. szept. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:D
2015. szept. 28. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!