Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek feltudok készülni...

Szerintetek feltudok készülni az életre, ebben a kemény világban?

Figyelt kérdés

Szinte mindennap, bármilyen hírportál/hírműsor arról számol be hogy verekedés történt, belekötöttek valakibe, agyonvertek valakit, stb undorító dolgok. Ráadásul olyan undorítóak ezek az emberek, hogy nem elég valakit eszméletlenre verni, de még ájultan is fejberúgják!!! Miért ?? Késelnek, stb, hogy élhetnek ilyen gerinctelen alakok ?

Én rendőr akarok lenni majd, és elhatároztam hogy ha sportról van szó, csakis küzdősport!

Bokszolni járok 1 éve, de még csinálni akarom legalább 2-3 évig, de annyira tetszik, hogy szerintem az életem része lesz örökre, akár lehetek belőle még valaki . .

Nyártól elkezdenék talán Thai-Boksz-ra, vagy K1-re járni, nem azért mert érdekel annyira, vagy mert rúgnak, csak a bokszot kicsit kiegészíteném (persze ez marad mindig az első) legalább megtanulok rúgni, térdelni, talán könyökölni, meg az ütéseket is kicsit felelevenítem egy plussz 3 órára hetente :)

Szinte tökéletes állóharcos lennék, de később, ha végeztem a tanulmányokkal, talán egy kis Taekwondo-t kipróbálnék, vagy megnéznék egy Karatét.

Földharc viszont annyira nem érdekel, abban gyatra is lennék lehet, de a rendőr képzésen tanítanak egy kis Judo, Jui jutsu féleséget, dobások, stb.

Emellet erősítek is, saját testsúlyosan, meg majd súllyal is, hogy legyen izom rajtam, meglegyen a súlyom, mert számít az is, de az edzések is segítenek persze. Kondi ugye magától értetődik, meg az állóképesség is . .

Mg talán egy kis kés, fegyver harc, de szerintem a rendőr képzés megadja . .

Így már elképzelhető, hogy megtudom majd magam védeni tényleg, akár 2-3 képzetlen ellen is, és nem leszek a híradóban sose hogy elvertek ?

Borzasztó belegondolni is, hogy egy szerettemet nem tudom megvédeni, vagy megverve, akár örökre nyomorékan kell hazamennem, mert nem tudtam magam megvédeni!



2016. febr. 27. 21:47
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy 5-el persze hogy semmit nem tud csinálni az ember, de 2-3-al még azért igen!

Nem úgy értettem hogy 5-böl 3-at leütök, hanem összesen vannak 2-3 an.

Aki ilyet mond hogy lehetetlen 1-nél több emberrel elbírni, az nem ért hozzá, vagy csak ezzel húzná le a maga szintjére azt aki edzik!

Az a stílus akit írtál, általában lejárnak bokszolni, egy csomó ilyesmit ismerek onnan, szóval nem alap emberek!

Ha meg mégis, annyi hogy lelkileg nincsennek hátrányban, ami előny, de egy 5-10 éve bokszoló azért csak kiüt egy 2-3 at, azért mert azok csapkodják egymást mindig. A bokszoló sem hiszem hogy a rózsadombon él, általában az általad leírtak járnak bokszra!

2016. márc. 2. 20:30
 22/29 A kérdező kommentje:
És én erről megbizonyosodtam, nem magam találom most ki hogy kilehet ütni 2-3 embert is egyedűl . .
2016. márc. 2. 20:31
 23/29 anonim ***** válasza:
5v1-be max akkor menj bele ha idegenlégiós vagy.
2016. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Persze, azzal tisztában vagyok hogy alap ember nem igazán képes arra, mert csak nem adja meg egy sport azt, amit egy katona tanul, aki élet-halál harcot vív. Max akkor, ha az az 5 tutyimutyi, páwa, vagy beszari, és egy ütés után szétszaladnak.
2016. márc. 2. 20:48
 25/29 anonim ***** válasza:
Egy különlegesen képzett katona se isten. Fegyver nélkül bele se menne egy 1v5 harcba. Az a legnagyobb előnye egy olyan embernek aki missziókban is szolgált, hogy reális képe van a harcról. Tudja, hogy mennyit bír, és fel tudja mérni hogy mivel áll szemben. 5 embernek is adsz 1-1 combost, azok ott már feküdni fognak, aki ninca kikeményítve azt nagyon könnyű így elintézni. Egy ilyen katona képzett annyira, hogy tudja hova kell ütni, de a támadói közül biztos hogy meghalnának többen, mert ha nem üti gégén az első kettőt akkor nem tudja másképp ártalmatlanná tenni őket. Egy ilyen katona ölni tanul, nem finomkodni meg jópofizni.
2016. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Így van,akik 5v1-be rád mennek nem fogod sajnálni ha meghal vagy komoly baja lesz.
2016. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"Mégha 5-öt nem verek meg, de már 2-3 is jobb, mintha 1 képzetlen is megtudna verni. "


Ez egy elég félreérthető mondat, de oké, értem. 2 embert egy nagyon tapasztalt valaki megverhet, talán hármat is szerencsével. De én azt mondom, hogy túlerővel nem érdemes felvenni a kesztyűt. Akiket leírtam neked, a potenciális bűnözőket, azok nem járnak sokat bokszolni, és csak azért járnak, hogy könnyebben menjen nekik a rablás. A másik gond, hogy szinte biztos, hogy kés lesz náluk, tehát nem érdemes kekeckedni, de te tudod. Én nem lehúzni akarlak, csak leírtam a valóságot. Három ember meg ha nincs szerencséd, hiába van 5 év bokszod, lefognak, a harmadik meg hülyére ver.

2016. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Azért ilyen helyeken nem járok, meg úgy hogy engem kapjanak el. Számít azért a kiállás, akkor csak egy visszahúzódó gyerekre mennek. Ha meg nem, akkor futás, vagy mint írtam 2, szerencsével 3 embert talán leütni, vagy ők engem.
2016. márc. 6. 13:02
 29/29 anonim ***** válasza:
Persze, Magyarország nem Chicago vagy Harlem, hogy kiraboljanak egy perc alatt. De vannak helyek amiket érdemes kerülni. Engem is betámadtak már sikátoros, elhagyatott részen, de ott csak egyedül próbálkozott az illető. Azóta viszont inkább megyek busszal vagy csak szimplán másfelé. Igaz az is, hogy ha tűz rólad, hogy majd beszarsz, akkor inkább beléd kötnek. Tehát ha bámulod és rágod a körmöd, hogy "uramatyám ez most bisztos megerőszakol!", akkor be fognak találni. Egy erősbe is beleköthetnek viszont, de arra inkább többen mennek rá. Mondjuk az óvodásoktól is öten veszik el a telefont. Tehát ne lepődj meg ha jön egy familía, főleg ha elhúzódna a viszály. Ásó, kapa, balta, stb. Bemennek a munkahelyedre, iskolába, előveszik a pisztolyt, elkezdenek lövöldözni bedrogozva. De ez szerencsére nem általános jelenség, csak néha hallani vagy tapasztalni ilyesmit.
2016. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!